Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
Administrator

Ugdymas karjerai
Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:00 - 8:45
II.8:50 - 9:35
III.9:45 - 10:30
IV.10:50 - 11:35
V.11:50 - 12:35
VI.12:50 - 13:35
VII.13.50 - 14.35
VIII.14.40 - 15.20
IX.15.25 - 16.05
X.16.10 - 16.50

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-11-25
“Juventos” Košių diena Spausdinti El. paštas

Spalio 10 d. – Pasaulinė košės diena, įmonės „Malsena“ bei Švietimo ir mokslo ministerijos iniciatyva minima nuo 2014 – ųjų metų. Šią dieną Lietuvos mokyklos jau ketvirtą kartą buvo pakviestos dalyvauti edukaciniame projekte. Šiemet dėmesys skirtas pirmokams. Projekto tikslas - supažindinti vaikus su sveikos mitybos principais ir skatinti sąmoningai rinktis sveikesnį maistą bei užkandžius.

„Skanią“ dieną mažiausieji juventiečiai pasitiko su „Malsenos“ košių pusryčiais, linksmomis interaktyviomis užduotimis ir trumpa pamoka apie sveikos mitybos principus. Pirmokėliai dovanų gavo maitinimo mokyklose reikalavimus atitinkančią, greitai paruošiamą avižinę košę su braškėmis „Energija“ bei knygelę su įvairiomis užduotimis.

Košės dieną minėjo ne tik pirmokai. 3b klasės sveikuoliukai jai ruošėsi iš anksto: susiskirstė grupelėmis, susitarė, kas bus atsakingas už stalo serviravimą, kas ir kokią košę atsineš.

... ir rytas pakvipo košėmis! Vaikai pristatė savo atsineštas košes, ieškojo žemėlapyje, kur auginami ryžiai, bolivinė balanda, ispaninis šalavijas. Diskutavo apie jų svarbą žmogaus organizmui, degustavo, atliko apklausą ir sudarė klasės mėgstamiausių košių diagramą. Pirmoje vietoje įsitvirtino avižinė košė (pirmokai minėjo, kad jiems yra skaniausia manų košė).

Skani, soti Košės diena džiugino ir mokytojus: valgomajame susirinkę kolegos su pasigardžiavimu dideliais šaukštais kūno kultūros mokytojos, puikios šeimininkės Ilonos Razumienės pagamintą moliūgų bei „šilkinę“ košę. Buvo be galo skanu...

Pradinių klasių mokytoja A.Dirginčienė ir kt.

Neformaliojo švietimo skyriaus vedėja J.Ančerevičiūtė 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing