Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:15 - 9:55
III.10:00 - 10:40
IV.10:45 - 11:25
V.11:30 - 12:10
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-04-10
„Prasminga savanorystė“ Spausdinti El. paštas

2018 m. vasario 26 – kovo 2 d. per dorinio ugdymo pamokas 5 - 8 klasių juventiečiai susipažino su projekto „Prasminga savanorystė“ veiklomis. Mokiniai aptarė sąvokas „savanorystė“, „prasmė“, „viltis“, susipažino su Šiaulių paliatyvios pagalbos ir slaugos centro bei parduotuvės „Prasmė“ veiklos tikslais.

Liga keičia gyvenimą, atneša nerimą, skausmą, pasimetimą. Paliatyviosios pagalbos tikslas – teikti fizinę, psichologinę, dvasinę pagalbą sunkia liga sergantiems žmonėms ir jų artimiesiems. Iš visų žmogaus pareigų ši - iškiliausia.

Apie 70 įvairių klasių mokinių bei 6d, 8d, 8b klasių juventiečiai (klasės vad. L.Jurevičiūtė, R.Vargalienė, R.Linkevičienė) išreiškė norą dalyvauti savanoriškoje veikloje - lankstyti gerveles. Šis melsvas vilties simbolis papuoš parduotuvę „Prasmė“ ir bus dovanojamas tiems, kurie įsigis jos gaminių - meno kūrinių, rankdarbių, išskirtinių kokybiškų rūbų, batų, papuošalų, knygų ir kt. įvairių smulkmenų (parduotuvę rasite „Pasaže“, įėjimas iš Žemaitės g.).

Projekto metu numatyta susitikti su Savanorių koordinavimo centro vadove G.Brazlauskaite, išklausyti paskaitą „Kas yra savanorystė?“, organizuoti parduotuvę „Prasmė“ reklamuojančią veiksmo akciją „Gyva grandinė“, birželio 1 dieną prekiauti jos gaminiais bulvare, į projektinę veiklą įtraukti vyresniuosius draugus iš Šiaulių Juliaus Janonio gimnazijos, pasirašyti bendradarbiavimo sutartį su Šiaulių paliatyviosios pagalbos ir slaugos centru.

Labai džiugu, kad mūsų bendruomenėje yra žmonių, kurie gražius ir prasmingus darbus daro tyliai. Štai 7c klasės mokinys Simas Urbonas su savo mama ir sesute namie išlankstė 40 gervelių. Į klausimą, kodėl jie tai darė, Simas santūriai atsakė, jog tiesiog norėjo padėti sergantiems žmonėms.

Na o 7d klasės mokinė Urtė Kondrotaitė prasmingai veiklai paskatino ir savo mamytę Kristiną Kondrotienę. Negailėdamos brangaus laiko ir širdies šilumos, darbštuolis pardavimui numezgė net kelis pagalvėlių užvalkalus.

Savanorystės prasmė gili. Nuoširdžiai dėkojame visiems už rūpestingumą ir pagalbą. Atjauta mus visus daro geresniais...

Dorinio ugdymo mokytojos L.Skyrienė ir R.Linkevičienė

  
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing