Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:15 - 9:55
III.10:00 - 10:40
IV.10:45 - 11:25
V.11:30 - 12:10
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-04-10
Ketvirtokų pažintis su profesijomis Spausdinti El. paštas

Paskutinė 2018 m. rugsėjo savaitė ketvirtokams pralėkė greitai ir turiningai.

Ketvirtadienio pamokos prasidėjo Ch.Frenkelio viloje pažintimi su restauratoriaus profesija. Muziejuje dirbantys popieriaus, metalo, medžio „gydytojai” papasakojo apie savo darbą, paaiškino jo svarbą Lietuvos istorijai ir kultūrai.

 

Na, o savaitę baigėme valandėle apie profesijas. Vaikai dirbo grupelėse, pristatė pasirinktas profesijas. Ūlos grupė suvaidino lietuvių kalbos pamoką, parodant, koks svarbus mokytojo darbas, mokant gimtosios kalbos.

Martos grupė linksmai pristatė dizainerio profesiją: čia pat kūrė, rengė modelius ir dalino neįkainuojamus patarimus. Danielės grupė nukėlė mus į įsivaizduojamą gydytojo kabinetą, kur teikė pagalbą susižeidusiai mergaitei.

Mėtos grupė pasirinko pristatyti muziko profesiją. Mėta nepatingėjo ir į klasę atsinešė mušamųjų komplektą, kuriuo groti norėjo pabandyti daugelis.

Na o berniukų grupė pristatė skirtingų profesijų svarbą visuomenei: Domantas - lakūno, Oskaras - policininko, Paulius ir Karolis Z. - gaisrininko, Ignas - kompiuterinių žaidimų kūrėjo, Karolis G. - miškovežio.

Vaikai vieningai nutarė, kad visos grupės pasiruošė atsakingai ir įdomiai, tačiau išskyrė miškovežio darbo pristatymą – jis buvo nesuvaidintas, nuoširdus ir jautrus. Kitaip ir negalėjo būti, nes Karolis pasakojo apie savo tėčio profesiją, apie tai, ką ir pats ne kartą patyrė, važiuodamas su tėveliu.

Na, o aptariant visos savaitės pažintis su profesijomis, ketvirtokai vieningai nutarė, kad pats atsakingiausias ir reikalingiausias - MOKYTOJO darbas.

Pradinių klasių mokytoja A.Dirginčienė

 
Paskutinį kartą atnaujinta ( 2018-10-07 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing