Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:15 - 9:55
III.10:00 - 10:40
IV.10:45 - 11:25
V.11:30 - 12:10
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-04-10
„Atnaujinkime savo svajones": trečia savaitė Spausdinti El. paštas

Tarptautinio projekto ,,Atnaujinkime savo svajones" dalyviai (tarp jų – ir juventiečiai) atliko trečiosios savaitės užduotis, kurių tikslas – ugdyti XXI – ojo amžiaus žmogui būtinus įgūdžius. 

Iki šiol turėję dirbti savo klasėje porose ir grupėse, mokiniai gavo iššūkį - pristatyti savo projektinę veiklą kitiems. Taigi mokinukams teko apsilankyti svečiuose pas savo draugus ir paaiškinti, kaip projekto užduotys padėjo jiems tobulinti keturis svarbius įgūdžius - bendravimą, bendradarbiavimą, kritinį mąstymą ir kūrybiškumą.

Prieš pristatymą juventiečiai turėjo nuspręsti, kaip tai padaryti, kad būtų vaizdinga, informatyvu ir įdomu. Taigi kiekvienas pasirinko tam tikrą vaidmenį, dirbo poromis ar grupelėmis, kol pasiekė rezultatą.

Kaip jiems pavyko? Puikiai! Mokiniai ne tik pristatė savo darbus, į veiklas jie įtraukė ir kitus draugus, kurie taip pat išbandė, kaip yra ugdomi svarbiausi įgūdžiai.

Mūsų, mokytojų, nuomone, vaikai į veiklas įsitraukė 100%: buvo įdomu, naudinga, vaikai galėjo pasirinkti ir atskleisti įvairius savo gebėjimus, patiko dirbti porose, grupelėse, vaikai tapo draugiškesni.

Su nekantrumu laukiame kitų užduočių!

Anglų kalbos mokytoja V.Bernikienė

  
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing