Meniu
Naujienos
Apie progimnaziją
Struktūra ir kontaktai
Teisinė informacija
Korupcijos prevencija
Priėmimas į mokyklą
Laisvos vietos
Bendrasis ugdymas
Muzikinis ugdymas
Neformalusis švietimas
Savivalda
Projektai
Pasiekimai
Prevencinės programos
Administracinė informacija
SKU
Paslaugos
Nuorodos
Nuotolinis ugdymas
AdministratorUgdymas karjerai

Pamokų laikas
Pamokų laikas
I.8:30 - 9:10
II.9:15 - 9:55
III.10:00 - 10:40
IV.10:45 - 11:25
V.11:30 - 12:10
VI.13:00 - 13:40

 
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
  
2020-04-10
Darbo stebėjimo vizitas Suomijoje Spausdinti El. paštas

Šiaulių „Juventos“ progimnazija, atliepdama šiuolaikines ugdymo tendencijas, dalyvauja Erasmus+KA1 projekte „Projektinis mokymas(is) – įrankis sėkmingam visuminiam asmenybės ugdymui“.

2019 m. rugpjūčio 25 - 31 d. anglų kalbos mokytoja V. Bernikienė ir informacinių technologijų mokytoja E. Bukienė lankėsi Turku (Suomija) Varyssuon koulu mokykloje.

Apie 90 proc. mokyklos mokinių – imigrantai iš įvairiausių pasaulio šalių, tad sutikome vaikų iš Vietnamo, Vokietijos, Kinijos, Somalio ir kt. Iš pradžių mokiniai intensyviai mokomi suomių kalbos, tuomet pamažu integruojami į kasdienį mokyklos gyvenimą. Nors mokyklos darbuotojai kasdien susiduria su ypatingais iššūkiais, tokiais kaip skirtingos kultūros, religijos, kai kurių šeimų skurdas, pastebėjome labai šiltus ir pozityvius bendruomenės santykius, dėmesį bei nuoširdų rūpestį į šalį atvykusiais vaikais.

Džiaugiamės, jog turėjome galimybę aplankyti ir dar vieną, visoje Suomijoje žinomą Syvälahden koulu mokyklą. Nauja, itin moderni, prestižinio rajono mokykla traukia besidominčius švietimo naujienomis iš viso pasaulio. Aikčiojom ne kartą – mokykla įspūdingai įrengta ir itin gerai aprūpinta.

Į klausimą kur vis dėl to Suomijos švietimo sistemos paslaptis, visi kaip susitarę tvirtino tą patį – visiškas pasitikėjimas mokytoju.

IT mokytoja Eglė Bukienė

Paskutinį kartą atnaujinta ( 2019-09-16 )
 
< Ankstesnis   Kitas >
Free Design by [ Anch ] Gorsk.net Studio Reklama internete Reklama Google Adwords SEO paslaugos SEO optimizacija Google Advertising AdWords Digital marketing