TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

Juventiečiai šoko į tėvų klumpes

Kaip ir kasmet, Šiaulių „Juventos“ progimnazijos mokiniai, jų tėveliai, seneliai, klasių vadovai ir mokytojai dalyvavo respublikinėje iniciatyvoje „Šok į tėvų klumpes 2024“. Šios gražios iniciatyvos tikslas – apsilankyti įvairiose darbovietėse, susipažinti su tėvų, senelių profesijomis, pasidomėti įvairiomis specialybėmis, sužinoti jų specifiką.

Šiemet respublikiniame projekte šiemet dalyvavo 111 pradinukų ir 137 mokiniai, besimokantys 5-8 klasėse. Išvykas organizavo 16 tėvų ir 20 mokytojų.

Aplankyta 14 organizacijų: Šiaulių m. savivaldybė, garso įrašų studija, Šiaulių m. P. Višinskio viešoji biblioteka, „Šiaulių bankas“, UAB „Bigso“, „BRANDuolinis“, ŠRATC, Intelligent solar“, Šiaulių policijos komisariate ir kt.

Susipažinta su viešųjų ryšių specialisto, šilkografo, garso režisieriaus, įmonės vadovo, bibliotekininko, verslininko, banko darbuotojo, apsaugininko, sodininko, dainų kūrėjo, garso režisieriaus, prodiuserio, medžiotojo, raitelio ir žirgyno darbuotojo, ugniagesio, Lietuvos kariuomenės kario, orlaivių piloto, saulės modulio surinkėjo, žaliavų ruošėjo, saulės imitatoriaus operatoriaus ir kt. profesijomis. Penktokai „įšokdami tėčio klumpes“, pasimatavo sodininko profesiją. 6a ir 7a klasės susidomėjo kario profesija.

Sutikime, kad išvyka į tėvelių darbovietę ar pokalbis su seneliu, močiute, tėveliu ar mama – puiki iniciatyva, kuri jungia mokyklos bendruomenę, skatina bendravimą, plečia mokinių akiratį profesijų pažinimo ir kitose srityse.

Ačiū iniciatyvoje „Šok į tėvų klumpes“ dalyvavusioms klasėms, jų vadovams, mokytojams ir, žinoma, tėveliams bei seneliams. Dėkojame už puikius susitikimus, patirtis ir pasakojimus.

UK specialistė E. Valaitienė

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content