TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

1c klasės savaitės dienoraštis

Pn – Knygų karalius ir jo svita. Pasibaigęs pusmetis pirmokams paskelbė ne tik pusmečio pažangumo rezultatus, bet ir Knygų karalių su jo svita. Faustas per pusmetį perskaitė 1536 puslapius mėgstamų knygelių. Valio!

Integruotoje etikos ir tikybos pamokoje (kartu su mokytoja L. Skyriene) 1c ir d klasių vaikai stengėsi plačiai atverti Kristui duris. Vieni pro jas stebėjo kylantį paukštį, kiti – savo mylimą žirgą, naktinį dangaus skliautą, gyvybės medį ir kt. Ar pasisekė? Manau, kad taip. Juk kiekvienas tuo metu jautėsi ir kūrėju, ir mūsų Žemės dalele.

P – „Sveikatiados“ sveikuoliai gamino vaisių salotas. Tai bene pirmas rimtas grupinis darbas. Grupelėje 3-4 vaikai. Reikėjo susitarti, kas bus atsakingas už servetėlių bei indo salotoms atsinešimą, kas ir už kokius vaisius. O dar kartu dirbant susitarti, kaip vadinsis  grupelės, kas ir kaip pristatys grupės stalą. Labai svarbu buvo išsiaiškinti, kaip serviruoti stalą, kur turi gulėti šaukštelis, ne tik pačiam vaišintis, bet ir vaišinti kitus, kaip sakyti komplimentą patikusioms salotoms.

A- Saugaus interneto diena. Bibliotekoje puikuojasi graži ir nuotaikinga saugaus interneto simbolio „Mėlynojo meškučio“ 1-4 klasių mokinių darbų paroda. Smagu buvo stebėti, kaip vaikai, garsiai diskutuodami, ieškojo savo meškučio bei rinko labiausiai patikusį. Labai daug komplimentų atiteko 3a meškučiams. Per pertraukas mokinukai skubėjo į koridorių, kad galėtų nuskenuoti Q kodu paruoštas užduotis ir jas atlikti. O užduotys tikrai įdomios!

A – Login*ukai iš 1c, d klasių aiškinosi,  kaip gimsta vaivorykštė. Vaikai sužinojo, kaip dangų papuošia vaivorykštė, ko reikia, kad ji atsirastų. Ir net patys pabandė ją sukurti.

T – Į „Didelę lietuviška pasaką“ Šiaulių dramos teatre pirmokai su iš anksto gautomis užduotimis keliavo stebėti spektaklį, džiaugėsi kartu su spektaklio veikėjais linksmais nuotykiais. Po spektaklio linksmai aptarė, ką sužinojo, kodėl  ir kas patiko… Grįžę į klasę, apie tai pasistengė ne tik parašyti, bet ir improvizuoti pasirinktą veikėją. Improvizuoti tik judesiais, mimika, neišleidžiant nei garselio taip, kad klasės draugai atpažintų. Buvo smagu.

K – Klasėje svečiavosi buvusi juventietė Elzė Kirnaitė, dabar gimnazistė, dramos studijos „Kompanija šauni“ dalyvė. Mergina mielai su  pirmokais pasidalino įspūdžiais apie Indiją, kurioje lankėsi kartu su „Kompanija šauni“. Ne tik susipažino su egzotine šalimi, bet ir  dalyvavo festivalyje, iš kurio šiauliečiai parvežė II -ąją vietą.

Saugaus interneto savaitė tęsiasi. Pirmokus aplankė anglų kabos mokytoja V. Bernikienė. Integruota pamoka „Ką žinau apie saugumą internete“. Pamokėlė vyko lietuvių – anglų kalbomis. Oho, kiek pirmokai sužinojo daug angliškų žodžių, skraidančių internete: safety- saugumas, search – ieškoti, naršyti, send- siųsti, haker – programišius ir kt.

Pn – Laikas pasiruošti turiningam savaitgalio poilsiui!

Pradinių klasių mokytoja A. Dirginčienė

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content