TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

31 kitoks muzikavimas

2023 metų vasario 6 – 15 d. Lietuvoje vyko nuotolinis muzikavimo festivalis „ŽAIDŽIU MUZIKĄ“, kuriame dalyvavo 18-os švietimo įstaigų kolektyvai iš Kauno miesto ir rajono, Kaišiadorių rajono, Gargždų, Panevėžio, Kėdainių, Raseinių, Šiaulių miesto ir rajono, Tauragės, Ukmergės.

Festivalio rengėjai – Šiaulių „Juventos” progimnazijos muzikos mokytojai (mokyklos direktorė, muzikos mokytoja metodininkė Rita Tamašauskienė, muzikos mokytojai ekspertai Loreta Mikutienė ir Laimonas Tamošiūnas) Lietuvos vaikus pakvietė drauge su juventiečiais per muzikos pamokas muzikuoti KITAIP – linksmai, išradingai, panaudojant skambančius daiktus ir taip sukuriant savo muzikinį kūrinį.

Smagu, kad kvietimas sulaukė muzikos mokytojų dėmesio, kurie į veiklą įtraukė kelis šimtus ugdytinių nuo 11 iki 18 metų, lavino jų kūrybinius, ritminius, improvizacinius gebėjimus ir sudarė sąlygas patirti sėkmę.  

Dvi savaites festivalio dinamiką ir vyksmą Youtube kanale bei socialiniame tinkle Facebook stebėję žiūrovai, negailėjo pagyrimų, „plojimų” ir patiktukų. 

Dėkojame festivalio organizatoriams. Ačiū dalyviams už 31 KITAIP atliktą kūrinį.  

77 juventiečius festivaliui paruošė  Loreta Mikutienė (2a, 4a), Gaiva Šimonienė (2b, 3c, 7a) ir Laimonas  Tamošiūnas (5c, 6c). 
Neformaliojo švietimo skyriaus vedėja J. Ančerevičiūtė

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content