TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

3b ir 3c išvyka

3bc klasės mokiniai antroje klasėje vykdė projektą apie gintarą ir Baltijos jūrą. Kad teorijos žinios būtų sujungtos su praktinėmis, vaikai 2021 m. rugsėjo 23 d. išvyko į pajūrį.

Juventiečiai pirmiausiai aplankė Kretingos žiemos sodą, kur apžiūrėjo  įvairius augalus, įsidėmėjo banano žolę, pamatė raudonžandžius vėžliukus, papūgėles, spalvingas žuvis, aplankė grafų Tiškevičių rūmų ekspoziciją.

Palanga trečiokus pasitiko svetingai. Gintaro muziejuje mokinių laukė įdomus edukacinis užsiėmimas „Gintaro savybės“. Vaikai turėjo puikią progą sužinoti apie gintaro išskirtinumą, palyginti jį su kitomis medžiagomis, sužinoti panaudojimo galimybes.

Trečiokai atliko ne vieną bandymą. Išsiaiškino, kaip atpažinti tikrą gintarą, sužinojo, kad gintaras degus. Taip pat domėjosi, kaip gintare atsirado inkliuzai, apžiūrėjo įspūdingą Gintaro muziejaus ekspoziciją.

Aplankius Gintaro muziejų, švelnus rudeninis oras be lietaus ir vėjo pakvietė pasivaikščioti Palangos pasakų parke. Mokiniai klausėsi I. Valinskienės įgarsintų pasakų, žaidė prie pasakų instaliacijų.

Po ekskursijos mokinių įspūdžiai buvo kuo puikiausi. Jiems buvo įdomu, naudinga, smagu.

Pradinių klasių mokytojos A. Mažonavičienė, R. Valukonienė          

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content