TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

8-tų klasių karjeros diena

Jau tradicija tapo pavasarį Šiaulių „Juventos“ progimnazijoje organizuoti „Karjeros dieną“. Šiais metais renginys vyko gegužės 18 d. Jame dalyvavo 8 klasių mokiniai.

Renginį pradėjo Šiaulių valstybinės kolegijos dekanė Ingrida Vaičiulytė su svečiais iš Vengrijos. Dr. Szilvia Szilágyi ir kolega dr. Attila Körei iš Miškolco universiteto anglų kalba vedė robotų dirbtuves „SPIKE robotų konstravimas ir programavimas“. Užsiėmimai vyko Šiaulių valstybinės kolegijos kompiuterių klasėje.

Studentų priėmimo ir karjeros centro vedėja Skaistė Buivytė į mokyklą atvyko su savo studentėmis. Nuo ankstyvo ryto „Bendrosios praktikos slaugos“ programos studentės Diana U. ir Kornelija S. demonstravo mokiniams, kaip teisingai suteikti pirmąją pagalbą.

„Socialinio darbo“ programos merginos Ugnė V., Kornelija G., Ieva B., Gustina Š. organizavo komandos formavimo žaidimus, o specialių akinių pagalba demonstravo, kaip viena ar kita akių liga sergantys žmonės mato juos supantį pasaulį.

„Buhalterinės apskaitos“ studentės Neringa G. ir Evelina G. organizavo žaidimą, kuris skatino pasitikrinti matematikos žinias, lavinti loginį mąstymą.

„Organizacijos komunikacijos ir rinkodaros“ studentės Skaistė K. ir Justina S. pristatė aukštosios mokyklos programas, savo pasirinktos specialybės ypatumus.

Pasibaigus praktiniams užsiėmimams, su visais 8 – okais susitiko Panevėžio kolegijos dėstytoja Toma Naumčiuk. Ji trumpai pristatė Panevėžio kolegiją, šios aukštosios mokyklos studijų programas ir vedė paskaitą „Prezentacijos ruošimo pagrindai ir pristatymo ypatumai“.

Šios dienos renginiuose svečiavosi ir Šiaulių Maltos ordino grupės vadovė Aušra Simonavičiūtė. Juventiečius ji supažindino su Maltos ordino susikūrimo istorija, savanoriavimo galimybėmis mieste ir už jo ribų.

Pasibaigus paskaitoms ir susitikimams, mokiniai išskubėjo į įvairias Šiaulių miesto įmones ir organizacijas – aplankė UAB „Vonin Lithuania“, „Baltik vairas“, „Valerijono“ vaistinę.

Nuoširdžiai dėkoju visiems, prisidėjusiems prie šio prasmingo ir informatyvaus renginio organizavimo ir vykdymo.

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content