TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

„Aktyvus-sveikas-laimingas“

2022 m. birželio 1 d. „Juventos“ šeštokai, 3cd klasių pradinukai lankėsi Šiaulių Sporto gimnazijoje vykusiame prevenciniame renginyje ,,Aktyvus-sveikas-laimingas“.

6a klasės dieną pradėjo susitikimu – diskusija ,,Blogi įpročiai, įtakojantys krepšininko karjerą“ su krepšinio klubo BC „Šiauliai-7bet“ žaidėju Jon Elmore. Vėliau mokiniai turėjo galimybę susipažinti su pasieniečių darbo ir profesijos ypatumais, stebėti kinologo pasirodymą su tarnybiniu šunimi, policijos darbo specifikos ir naudojamų priemonių pristatymą bei dalyvauti VGK šviečiamojoje prevencinėje veikloje.

Labiausiai šeštokus sudomino galimybė išbandyti įvairias populiarias ir kai kuriems nežinomas sporto šakas: krepšinį, futbolą, rankinį, irklavimą, BMX dviračių sportą, karatė, imtynes, regbį, lengvąją atletiką, žolės riedulį.

Laikas prabėgo greitai, ne viską spėjome atlikti. Renginio pabaigoje visus pailsusius ir praalkusius pasieniečiai vaišino gardžia grikių koše ir arbata. Vaikai labai džiaugėsi renginiu. Štai keletas atsiliepimų:

  • ,,Man labai patiko rankinis ir pokalbis apie blogus įpročius“ (Vakarė)
  • ,,Man patiko klausytis krepšininko ir jo pasakojimo apie tai, koks skirtingas gyvenimas Amerikoje ir Lietuvoje, kaip Jon buvo sunku priprasti prie europietiško krepšinio“(Aurėja)
  • ,,Visos veiklos patiko, bet labiausiai – rankinis ir irklavimas, nes nebuvau bandžiusi“ (Aleksandra, Barbora)
  • ,,Buvo įdomu sužinoti apie krepšininko karjerą ir apie blogus įpročius, kurie trukdo jos siekti“ (Melita)
  • ,,Labiausiai patiko futbolas, lavinti kamuolio varymosi įgūdžius. Smagu buvo leisti laiką su draugais mėtant į krepšį“ (Simonas)
  • ,, Buvo smagu išbandyti rankinį, labai įdomu klausytis krepšininko pasakojimo“ (Titas)
  • ,,Patiko klausytis krepšininko, žaisti krepšinį, sužinojau, kas yra rankinis“ (Gustė O.)
  • ,,Sužinojau, kaip žaisti rankinį ir labai skaniai pavalgiau“ (Nojus)

Dėkojame organizatoriams už renginio organizavimą ir jaunimo švietimą.

6a klasės vadovė V. Bernikienė

Nuotraukos V. Bernikienės ir V. Kairienės

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content