TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

Dainų dainelė

2022 m. birželio 12 d. Nacionaliniame operos ir baleto teatre įvyko Lietuvos vaikų ir moksleivių televizijos konkurso „Dainų dainelė 2022“ laureatų koncertas. Jame dalyvavo ir švente džiaugėsi mūsų mokyklos solistė Fausta Burškytė (4a kl.), Merginų tercetas Emilija Najulytė, Medeina Čėsnaitė ir Vėja Baltutytė iš J. Janonio gimnazijos ir dainininkių mokytoja Loreta Stankuvienė.

Laureatų koncerte dalyvavo 37 solistai ir ansambliai. Net 2 dienas laureatai praleido Vilniuje. Šeštadienį M. K. Čiurlionio menų mokykloje vyko iškilminga nugalėtojų pagerbimo ceremonija, kurioje laureatai buvo apdovanoti planšetėmis ir specialiai Dainų dainelei pagamintais saldainiais. Sekmadienį vyko repeticijos operos ir baleto teatre, akompanuojant puikiam orkestrui, kuriam dirigavo Martynas Staškus. Merginų tercetui fortepijonu jautriai pritarė ir nepakartojamas maestro Arijus Ivaškevičius.

Laureatų koncertas netrūko prabėgti. Dalyviai puikiai dainavo, kiekvienas savitai atskleisdamas savo talentus. Jaudinančiai nuskambėjo visų dalyvių atliekama finalinė daina ,,Dieve, palaimink Lietuvą“. Pakiliai ją dainavo ir Fausta. Tikiu, kad ši talentinga mergaitė dar ne kartą stovės operos ir baleto scenoje ir žavės klausytojus. Deja, Emilijai, Medeinai ir Vėjai, tris kartus laimėjusioms laureato vardą, ši šventė buvo paskutinė. Kitais metais merginos baigs gimnaziją ir ,,Dainų dainelė“ liks tik gražus ir prasmingas mokyklinis prisiminimas.

Laureačių mokytoja Loreta Stankuvienė

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content