TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

DOFE programos dalyviai džiugina

Kasmet Šiaulių „Juventos“ progimnazijos Tarptautinės DofE apdovanojimų programos gretas papildo nauji dalyviai. 2021 – 2022 m. m. siekti šios programos bronzos ženklelio ir Tarptautinio sertifikato nusprendė 8 mokiniai. Jie sėkmingai vykdo aktyvią, savanorišką veiklą, tobulina įvairius įgūdžius.

Ilgų ir trumpų distancijų bėgimas trumpinant laiką, pritūpimai, atsilenkimai, aktyvus ėjimas, kaskart didinant nueitų žingsnių skaičių – tai šių metų aktyvios DofE dalyvių veiklos užsibrėžti tikslai.

Nustebtumėte pamatę, kokius šedevrus kuria aštuntokai, tobulinantys kulinarinius ir konditerinius įgūdžius. Sutikime, kad nėra lengva savarankiškai išmokti gestų kalbą ar įsisavinti naujus žodžius kinų kalba. DofE dalyviams – tai ne tik malonus iššūkis, bet ir savojo tikslo siekimas. Vaidybos įgūdžių ugdymas ar noras išmokti gražiai, profesionaliai fotografuoti taip pat reikalauja laiko, žinių, noro ir užsidegimo viską atlikti laiku ir kokybiškai.

Pagalba pradinių klasių mokytojoms organizuojant renginius, vedant pamokėles, vykdant įvairią veiklą tik įsibėgėjo, o štai gyvūnų prieglauda „Šiaulių letenėlė“ kiekvieną savaitgalį sulaukia mažuosius draugus mylinčių Tautvydo Puidoko ir Ugnės Tamašauskaitės. Ačiū jiems ir jų tėveliams už jautrią širdį ir atsidavimą.

Tikiu, kad visi programos DofE dalyviai sėkmingai įvykdys veiklas, pasiruoš bandomajam bei kvalifikaciniam žygiui ir, atėjus laikui, bus apdovanoti bronzos ženkleliais.  Įgyta patirtis yra neįkainojama: ji padeda jaunam žmogui siekti tikslų, nesustoti pusiaukelėje, atneša naujų patirčių.

Sėkmės Jums, jaunieji dofiukai!

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content