TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

Dovana už mokyklos vardo garsinimą

Šiaulių „Juventos“ progimnazijos mokinių SKATINIMO IR DRAUSMINIMO TVARKOJE yra numatyta, kad 4 – 8 klasių mokiniai, turintys aukščiausius pasiekimus moksle bei Švietimo, mokslo ir sporto ministerijos organizuojamose olimpiadose, konkursuose, varžybose ir kt. renginiuose, mokslo metų pabaigoje yra skatinami už mokyklos vardo garsinimą.
2024 m. gegužės 19 d. 46 juventiečiai ir 4 juos lydintys mokytojai gavo dovaną – nemokamą kelionę į Kauno valstybinį muzikinį teatrą, kur žiūrėjo nuotaikingą, spalvingą spektaklį.
„Dryžuota opera“ – dainuojamojo žanro spektaklis, pasakojantis istoriją, kuri ne tik vaikams, bet ir tėvams šmaikščiai ir lengvai pristato paslaptingą muzikos pasaulį. Čia pagrindiniais veikėjais tampa dažniausiai naudojami muzikos terminai ir ženklai: karalius Ritmas, karalienė Harmonija, princese Melodija, mokytojas Tonalijus, rūmų sargybiniai Boso ir Smuiko raktai.
Operoje ypatingas dėmesys skirtas šeimos narių tarpusavio santykiams, todėl ją žiūrėdami vaikai atpažino savo šeimos aplinką, pasitaikančius nesutarimus, gavo patarimų, kaip juos spręsti.
Po spektaklio vaikai lankėsi po renovacijos atsinaujinusiame Lietuvos zoologijos sode, įsikūrusiame viename iš didžiausių Ąžuolynų Europoje.
Čia vaikai susipažino su pasaulio gyvūnijos įvairove, nykstančiomis rūšimis bei Lietuvoje esančia flora ir fauna.
Tikimės, kad kelionė juventiečiams patiko. Už jos organizavimą esame dėkingi muzikos mokytojai Loretai Laurinaitienei.

Neformaliojo švietimo skyriaus vedėja J. Ančerevičiūtė

MOKINIŲ ĮSPŪDŽIAI
• „Žiūrėjome operą „Dryžuota opera“, kurioje skambėjo daug muzikinių terminų, garsų, raibuliavo spalvos. Daugumai vaikų tai buvo pirmas kartas teatre, todėl paliko nuostabius įspūdžius. Po pietų pertraukos važiavome į  zoologijos sodą, kuriame matėme įvairių gyvūnų, stebėjome jų mitybą, gyvenimą, apsuptą žmonėmis.“ (A. Vitkauskaitė, 8a)
• „Man labiausiai patiko stebėti tigrą zoologijos sode, vaikščioti po Kauną ir mėgautis puikiu oru.“ (B. Bačkytė, 7a)
• „Smagiausia ekskursijos dalis buvo vaikščioti po zoologijos sodą esant tokiam geram orui. Opera buvo labai įtraukianti, tad tikrai džiaugiuosi turėjusi galimybę ją pamatyti.” (A. Balčiūnaitė, 8a)
• „Be visų kitų veiklų mums patiko pietauti Kauno centre ir nuostabus oras…” (D. Griniūtė, 8b, I. Skirmantaitė, 7b)

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content