TAMO DIENYNAS  8667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

Dovanoju tau knygą

DOVANOJU TAU KNYGĄ3a klasės mokinės Elzė Bumbliauskaitė ir Rusnė Sutkutė kartu su pradinių klasių mokytoja A. Dirginčiene ir logopede R. Kaspariene 2022 m. balandžio 1 d. dalyvavo respublikinėje iniciatyvoje „Dovanoju tau knygą“, skirtoje Tarptautinei vaikų knygos dienai paminėti.

Iniciatyvą organizavo Šiaulių Medelyno progimnazija. Tikslas – mokinių pranešimai, skirti perskaitytos/panaudotos/nebereikalingos/“išaugtos“ knygos pristatymui, kuriuo siekiama sudominti iniciatyvos dalyvius ir padovanoti jiems knygą.

Buvo galima keistis/dovanoti įvairias knygas: grožinės ir mokslinės literatūros, kūrybinių darbų, rankdarbių leidinius ir kt.

Rusnė pristatė pasakos „Pagrandukas“ pranešimą-vaizdo įrašą (vaidinimą su popierinėmis lėlėmis). Ji pati sukūrė vaidinimą šiai pasakai: nupiešė plakatą-foną; nupiešė, iškirpo ir suklijavo veikėjus bei sugalvojo jų dialogus.

Elzė pristatė knygos Knister „Ragana Lilė ir futbolas“ pranešimą-vaizdo įrašą (vaidinimą su savo kurtomis iliustracijomis).

Savo pristatytas knygas mergaitės padovanojo kitiems vaikams, o pačios gavo dovanų-knygelių iš renginio organizatorių.

Nors mažosios „Juventos“ pranešėjos konferencijoje dalyvavo pirmą kartą ir buvo nemažai jaudulio, kalbėjo drąsiai ir džiaugėsi savo pasiekimais.

Logopedė R. Kasparienė

Pradinių klasių mokytoja A. Dirginčienė