TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

Dovanoju tau knygą

DOVANOJU TAU KNYGĄ3a klasės mokinės Elzė Bumbliauskaitė ir Rusnė Sutkutė kartu su pradinių klasių mokytoja A. Dirginčiene ir logopede R. Kaspariene 2022 m. balandžio 1 d. dalyvavo respublikinėje iniciatyvoje „Dovanoju tau knygą“, skirtoje Tarptautinei vaikų knygos dienai paminėti.

Iniciatyvą organizavo Šiaulių Medelyno progimnazija. Tikslas – mokinių pranešimai, skirti perskaitytos/panaudotos/nebereikalingos/“išaugtos“ knygos pristatymui, kuriuo siekiama sudominti iniciatyvos dalyvius ir padovanoti jiems knygą.

Buvo galima keistis/dovanoti įvairias knygas: grožinės ir mokslinės literatūros, kūrybinių darbų, rankdarbių leidinius ir kt.

Rusnė pristatė pasakos „Pagrandukas“ pranešimą-vaizdo įrašą (vaidinimą su popierinėmis lėlėmis). Ji pati sukūrė vaidinimą šiai pasakai: nupiešė plakatą-foną; nupiešė, iškirpo ir suklijavo veikėjus bei sugalvojo jų dialogus.

Elzė pristatė knygos Knister „Ragana Lilė ir futbolas“ pranešimą-vaizdo įrašą (vaidinimą su savo kurtomis iliustracijomis).

Savo pristatytas knygas mergaitės padovanojo kitiems vaikams, o pačios gavo dovanų-knygelių iš renginio organizatorių.

Nors mažosios „Juventos” pranešėjos konferencijoje dalyvavo pirmą kartą ir buvo nemažai jaudulio, kalbėjo drąsiai ir džiaugėsi savo pasiekimais.

Logopedė R. Kasparienė

Pradinių klasių mokytoja A. Dirginčienė

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content