TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

Džiaugsmas būti kartu

Gegužės 15-oji – Šeimos diena. Jungtinių Tautų organizacijos sprendimu ji minima nuo 1994 metų. Žmonėms visame pasaulyje reikia šeimos.
Per integruotas dorinio ugdymo pamokas 4-8 klasių mokiniai diskutavo, kas yra šeima, kas vienija šeimos narius, kokios svarbiausios šeimos vertybės. Mokiniai pasirinktinai atliko kūrybinę užduotį ,,Mano šeimos vertybių namas, medis, gėlė, sodas“. Daugumai mokinių šeima – saugumo, meilės, laimės, auklėjimo, bendros veiklos vieta, kur visi išmoksta solidariai gyventi ir sutarti.
Mokiniai turėjo atlikti namų darbus ,,Tėvų pažinimo iššūkis“ – pasikalbėti su tėveliais ir pristatyti klasės draugams, ką sužinojo (Koks buvo mėgstamiausias tėvų vaikystės paauglystės žaidimas? Ar buvo ypatingas žaislas, kurio tavo tėvai visą laiką norėjo, bet taip ir negavo? Koks? Frazė, kurią jiems dažniausiai kartodavo jų tėvai? Koks prisiminimas iš paauglystės laikotarpio tėvams ir šiandiena kelia juoką? Kaip tavo tėvai susipažino?).
Džiaugiamės, jog dauguma mokinių atvirai ir nuoširdžiai pabendravo su tėveliais, linksmai pažinimo iššūkį pristatė klasės draugams.
„Šeima yra vienintelė tikra sąskaita banke. Jei nepamiršit kasdien jos papildyti meile, švelnumu, ištikimybe ir pasiaukojimu, tai užaugs stebuklingos palūkanos“ (B. Ferrero).

Dorinio ugdymo mokytojos L. Skyrienė, R. Linkevičienė

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content