TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

EuDaMuS atgarsiai

Kovo 15 visa mokykla šventė Europos muzikos dieną! Vyko įvairios veiklos.

1-4 klasės lankėsi „Polifonijos“ koncertų salėje, kur stebėjo muzikinį spektaklį „Kaip ežiukas chorą būrė“. Mokiniams buvo smagu klausyti charakteringų melodijų ir stebėti suaugusiųjų choristų persikūnijimą į vaikiškus personažus. Grįžę į mokyklą pradinukai aptarė koncertą, nagrinėjo muzikos poveikį sveikatai, piešė muzikinius piešinius.

5-8 kl. mokiniams vyko dailės ir muzikos pamokos. Dailėje, susipažinę su mokytojos L. Kovaitienės pasiūlytomis idėjomis, piešė skambančią muziką. Rezultatas – mokyklos erdves puošia net 3 parodos! 2-ose eksponuojami geriausi dailės pamokose nupiešti darbai, o antro aukšto fojė puošia puikūs konkursiniai darbai „Gyvenu muzika“. Juos sausio – vasario mėnesiais nupiešė mokytojų A. Dirginčienės ir A. Lendzbergienės mokiniai. Džiugu, kad net keli iš jų tapo laimėtojais.

12 val. salėje vyko Europos mokyklų sąšauka, kurioje mes – juventiečiai, švytėdami trispalvėmis vėliavėlėmis sukūrėme šventinę nuotaiką. Išklausę sveikinimo kalbų, stebėjome įvairių šalių mokinių piešinius ir klausėmės dainos, kurią dainavo 25 Europos šalys. Buvo džiugu matyti juventiečius: choras „Melodija“ (mokytoja L. Mikutienė), vokaliniai ir instrumentiniai ansambliai parengė šių metų EuDaMuS dainą „Music in you“ (garso ir vaizdo režisieriai – A. Jukna ir T. Laugalis).

Bene svarbiausias, daugiausiai emocijų sulaukęs renginys – koncertas „Mano klasės daina”. Šiam koncertui kiekviena klasė ruošėsi iš anksto: išsirinko ir mokėsi lietuvišką dainą, repetavo judesius, kūrė įvaizdį. Koncerte pasirodė visi mokiniai. Buvo džiugu matyti ir jausti salės emocijas, plojimus, dainavimą kartu ir visapusišką palaikymą. Koncertas neprailgo, buvo daug muzikos, visus vienijo bendrumo jausmas. Dieną vainikavo mokinių taip laukta diskoteka.

Ačiū dalykų mokytojams, vedusiems dailės pamokas, pradinių klasių mokytojoms, lydėjusioms mokinukus į „Polifonijos“ koncertą ir kūrybingai organizavusioms muzikines veiklas. Ačiū muzikos mokytojams, rengusiems mokinius klasių pasirodymams ir visapusiškai palaikiusiems dainuojančias klases.

Su muzikalia, spalvinga ir kūrybinga EuDaMuS švente!

Pavaduotoja V. Juodpusienė

Nuotraukos Tomo Laugalio ir Dianos Kontrimienės

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content