TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

EUDAMUS įvyko!

Kovo 15 d. „Juventos“ progimnazijoje buvo švenčiama Europos muzikos diena, kurioje dalyvavo 5-8 klasių mokiniai. Šventė prasidėjo virtualia Europos mokyklų sąšauka, kurios metu klausėme sveikinimo kalbų, stebėjome piešinių, muzikos tematika, pristatymą, klausėme įvairių šalių atliekamas dainas.

Antra dalis – koncertas „Mano klasės daina“. Jį pradėjo mokytojų grupė apšildančiąja daina „Aš su savo boba“. Po to kiekviena klasė pasirodė su savo daina. Skambėjo lietuviškos liaudies ir kompozitorių sukurtos dainos. Džiugu, kad klasės ne tik dainavo, bet ir muzikavo įvairiais instrumentais. Ir nors tai buvo Europos muzikos diena mokykloje, ją šventėme labai lietuviškai ir pilietiškai.

Koncertas vyko pilnutėlėje salėje: pasirodė 15 klasių, dainavo virš 330 mokinių, dalyvavo klasių auklėtojai, mokytojai. Visi dainavo, plojo ir palaikė vieni kitus.

Ačiū mokytojams Loretai Stankuvienei, Gaivai Šimonienei, Editai Šliauterienei, Ramunei Urniežienei, Živilei Sitnikienei, Loretai Mikutienei, Laimonui Tamošiūnui, Aivarui Mundinui, Seržui Staponkui.

Už puikias nuotraukas dėkojame Tomui Laugaliui.

Violeta Juodpusienė

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content