TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

Geros nuotaikos koncetas

Gruodžio 7 d. vakarą į mokyklą rinkosi meninio ugdymo klasių mokinių tėvai, seneliai, broliai ir sesės. 2c, 3c, 5c, 6c, 7c, 8c, 8d klasių mokiniai nekantriai ruošėsi koncertui, kuris po dviejų metų pagaliau vyko „gyvai“. Tad nenuostabu, kad žiūrovų susirinko pilnutėlė salė.

Koncertas, kurį pradėjo skudutininkai, gera nuotaika bemat užkrėtė žiūrovus. Ypač susikaupę pirmą kartą į sceną žengė 2c kl. šokėjai ir smagiai pašoko „Roputę“ ir „Laikroduką“. Juos pakeitė spalvingais tautiniais kostiumais pasipuošę 3c kl. šokėjai. Trečiokėliai gražiai pašoko šokius apie Žvirblį ir Mykoliuką, tad sulaukė gausių aplodismentų. Koncertą ypač praturtino Orfo instrumentais muzikuojantys ansambliai. Tai 5c mokiniai, metalofonais ir būgnais atlikę „Linksmų melodijų pynę“ bei 6c šiuolaikinio muzikavimo grupė, kalėdinę nuotaiką padovanojusi kūriniu „Linkėjimai Jums“. Toliau koncertą tęsė vyresnieji šokėjai: 7c mokiniai pašoko „Sėjau rūtą“ ir „Lestinga“, o vyriausieji – 8c kl. mokiniai smagiai ir energingai atliko „Pakrėstinukę“ ir „Vyželę“. Koncerto kulminacija tapo linksma ir nuotaikinga „Dūktinė polka“, kurią puikiai pagrojo instrumentinė kapela.

Šypsenos ir gera nuotaika lydėjo visą koncertą. Žiūrovai palaikė atlikėjus, o gausūs aplodismentai reiškė nuoširdžią padėką vaikams ir juos ruošusiems mokytojams. Simboliškai visi koncerto dalyviai atsisveikino bendra kalėdine daina „Ei, Kalėda, kalėda…“. „ Iki kitų susitikimų“ – tokiais palinkėjimais koncertą baigė šauniosios vedėjos Gabija Šimkutė ir Austėja Želejevaitė. Tikimės, kad koncertų laukia dar daug…

Pavaduotoja Violeta Juodpusienė

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content