TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

Gyvenimo stebuklas

„Mylėk gyvenimą, koks jis yra […] Mylėk jį, net jeigu neduoda tau tai, ką galėtų, mylėk jį, net jeigu nėra toks, kokio norėtum. Mylėk jį kaskart, kai gimsti ir kaskart, kai esi prie mirties slenksčio. Tačiau niekada nemylėk be meilės. Niekada negyvenk be gyvenimo“,  Motina Teresė

6 klasių mokiniai dalyvavo integruotame anglų kalbos ir dorinio ugdymo projekte „Gyvenimo stebuklas“. Juventiečiai peržiūrėjo autobiografinį banglentininkė Bethany Hamilton filmą „Bangų medžiotoja“. Tai  šviesi ir labai optimistiška drama, tikra istorija apie tikėjimą, šeimą ir kovą dėl galimybės grįžti „ant lentos“.

2003 m. banglentininkė Bethany Hamilton išgyveno akistatą su rykliu. Nelaimingo atsitikimo metu keturiolikmetė mergina ne tik neteko kairės rankos, tačiau ir prarado net 60 procentų kraujo. Neįtikėtina, tačiau praėjus vos vienam mėnesiui po užpuolimo, Bethany vėl ėmė plaukioti banglente ir siekti užsibrėžto tikslo – tapti profesionalia sportininke.

2007 m. jos svajonė išsipildė.  Bethany dalyvavo daugelyje pasaulinio lygio varžybų, o 2009 m. tapo ASP pasaulio jaunių čempione.

Mokiniai analizavo, kas padėjo Bethany Hamilton pasiekti užsibrėžtų tikslų, sukūrė sportininkės motyvacinę sistemą.

Anglų kalbos pamokose 6c ir 6d kl. mokiniai (mokyt. Ž. Leinartienė) dar kartą aptarė Bethany Hamilton istoriją, ieškojo labiausiai patinkančių Bethany pasakytų minčių (citatos su vertimu į lietuvių kalbą sudėtos Padlet lentoje https://padlet.com/zivilelei/power-of-positivity-by-bethany-hamilton-2lummh171g5nhn7a).

Dorinio ugdymo mokytojos L. Skyrienė, R. Linkevičienė

Anglų kalbos mokytojai Ž. Leinartienė, V. Bernikienė, J. Jakubauskas  

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content