TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

Gyvenimo stebuklas

Šeštokai sėkmingai įgyvendino projektines veiklas ir džiaugiasi savo kūrybiniais darbais. Projekto pradžioje mokiniai aptarė, kuo mums visiems svarbi ir šventa gyvybė:  „Gyvybė yra dovana, gauta iš Dievo, mūsų Kūrėjo, ir mes privalome duoti ataskaitą Dievui, kaip ją panaudojome: ar gėriui, ar blogiui“ (popiežius Jonas Paulius II).

Juventiečiai peržiūrėjo ir aptarė filmą „Bangų medžiotoja“. Susipažino su banglentininkės Bethany Hamilton, kuri išgyveno akistatą su rykliu, gyvenimo istorija. Nelaimingo atsitikimo metu keturiolikmetė mergina neteko kairės rankos ir prarado net 60 procentų kraujo. Bethany ne tik išgyveno, tačiau ir grįžo į didįjį sportą.

Projekto kūrybinis darbas porose – pavaizduoti bei užrašyti, kas padėjo Bethany nugalėti gyvenimo išbandymus ir sunkumus. Mokiniams patiko kūrybinė veikla. Šeštokai pageidavo įgyvendinti daugiau tokių projektinių darbų bei rekomendavo visiems pažiūrėti šį prasmingą, biografinį filmą.

,,Mylėk Dievą, mylėk kitus, daryk viską, ką darai, net jei ir nepasieksi! Niekada neprarask vilties“ – Bethany Hamilton.

Dorinio ugdymo mokytojos L. Skyrienė ir R. Linkevičienė

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content