TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

Integruotos pamokos

Vasario 16-oji- Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Ji ypatinga mums, lietuviams. Tad jau vasario pradžioje ,,Juventos‘‘ progimnazijos 7a klasės mokiniai pradėjo ruoštis šiai gražiai ir prasmingai šventei.

Septintokai buvo kviečiami į kūrybines dirbtuves. Tad  mokiniai pasinėrė į kūrybos procesą, savo eiles ar esė kurdami  LIETUVAI. Poetinėmis įžvalgomis septintokai išsakė savo jausmus ir mintis gimtajam kraštui, dalinosi jomis  su klasės draugais. Kūrybinis procesas buvo nelengvas, bet įdomus. Mokiniai džiaugėsi kūrybinio darbo rezultatais.

Ruošimasis Vasario 16-ajai nesibaigė kūryba. Per matematikos pamokas mokiniai  skaičiavo,  kaip lape simetriškai parašyti savo sukurtą eilėraštį ar esė. Iššūkių integruotose lietuvių kalbos ir matematikos  pamokose buvo daug. Mokiniai turėjo  pagalvoti, kokio dydžio turi būti raidės, kad lape tilptų visas tekstas,  kaip jį užrašyti, kad būtų taško simetrija.

Kaip mokiniams pavyko įveikti literatūrinius ir matematinius iššūkius, galima pamatyti mokyklos 3-ojo aukšto fojė kūrybinių darbų parodėlėje „Skiriu Lietuvai“.

Matematikos mokytoja R. Vargalienė

Lietuvių kalbos mokytoja L. Tomanaitė

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content