TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

Intensyvus 1c gyvenimas

·       Gegužės 1 d. Techninės kūrybos centre Mamos dienos proga vyko smagios CubroSumo varžybose „Aš ir Mama“, kurie dalyvavo daug klasės vaikų su mamytėmis. Prizines vietas užėmė Adas su mama Diana, Leonas su mama Kamile, Ema, Guoda su mama Virginija. Valio!

·       Gegužės 3 d. klasėje vyko integruota technologijų ir dorinio ugdymo (mokyt. L. Skyrienė) pamoka „Mamos širdis“. Vaikai į savaitgalį iškeliavo su pasigamintais papuošalais mamai bei savo rankomis užaugintomis gėlytėmis dekoruotuose vazonėliuose.

·       Gegužės 7d. įveikti 2 kilometrai pirmyn, du kilometrai atgal. Tiek pirmokai nužygiavo keliaudami į ankstyvojo profesinio orientavimo užsiėmimą „Susikurk savo herojų“, kuris vyko Sveikatos priežiūros ir profesines reabilitacijos skyriuje. Vaikai susipažino su ikimokyklinio ugdymo pedagogo padėjėjo profesija, atliko kūrybines užduotis – piešė, o po to lipdė sugalvotą  herojų, jį dekoravo, puošė naudojant įvairias antrines žaliavas.

·       Gegužės 8 d. pirmokai įsiliejo į inciatyvą „Šok į tėvų klumpes“. Užsiėmimą „Kas yra verslininkas“ vedė Evos tėvelis Mantas Tamošiūnas. Pirmokai sužinojo, kaip norint tapti verslininku, reikia mokytis. Kad norint būti geru ir sėkmingu verslininku – reikia mokėti dalintis. Pasirodo, galima parduoti ne tik daiktą, bet ir idėją. Ir dar daug labai įdomių dalykų sužinojo pirmokėliai… Ačiū Evos tėveliui!

·       Lietuvių kalbos pamoka vyko „Šaltinėlio“ bibliotekoje. Vaikai susitiko ir bendravo su psichologe, rašytoja Laima Petroniene. Kalbėjo apie poeziją, poeziją bei savo nuotaiką iliustravo, išgrojo afrikietišku gongu bei kalimba.

·       Gegužės 9 d. Šiaulių dailės galerijoje vaikai susipažino su lino raižinio technika. Ne tik susipažino, bet ir tapo kūrėjais. Kiekvienas pasigamino po nuostabų darbelį ir jį parsinešė į namus. 

·       Gegužės 10 d. Kartu su 2a klasės mokiniais 1c klasė nuo pat ryto iškeliavo į Kelmės „Kražantės“ progimnaziją, kur vyko XII – asis respublikinis vaikų folklorinių šokių festivalis „Šokim, trypkim, linksmi būkim 2024“. Šokėjai smagiai sukosi grojant kapelai. Labai smagu buvo visiems!

·       Gegužės 11 d. klasės bendruomenė dalyvavo IV – ajame bendruomenės šeimų žygyje. Puikus oras, puiki kompanija, puikus žygis!

·       Gegužės 13 d. „Šok į tėvų klumpes“ – pirmokus į „Šiaulių banką“ pakvietė Ado mamytė Diana ir Evos mamytė Samanta. Oi, kiek daug vaikai sužinojo: ką veikia banko darbuotojai, kaip veikia banko apsauga, kaip saugomi pinigai, kas yra banko kortelės, iš ko gaminami banknotai, metaliniai pinigai, kaip atrodo bei atsidaro seifas ir kt. 

Pradinių klasių mokytoja A. Dirginčienė

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content