TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

Iš 1c klasės dienoraščio

Paskutinė savaitė prieš atostogas 1c klasės mokinukams buvo labai intensyvi, įdomi. Ji tiesiog lėkte pralėkė. Vaikai kasdien skaitė kalėdines pasakas.

Ne tik skaitė, bet ir skaičiavo pagrindinius veikėjus, mąstė, koks pasakos galėtų būti pasakos moralas, iliustravo. Visą mėnesį kasdien lėkė į biblioteką nusiskenuoti ADVENTINIO KALENDORIAUS dienos užduotį. Taip pat pildė užduotis, kurias paruošė Ado mamytė – ačiū jai.

Penktadienį vaikus sužavėjo nuostabi Šiaulių kultūros centre choreografijos studijos „Aušrelė“ choreografinė pasaka „Sena sena istorija“, pastatyta E.T.A. Hoffmano pasakos „Spragtukas“ motyvais. Buvo daug džiaugsmo, kai po spektaklio pats Kalėdų senelis kiekvienam įteikė po dovanėlę! Puikus oras grįžtant į mokyklą leido pasigėrėti šventėms išpuoštu miestu.

Pirmadienį vyko „Sveikatiados“ užsiėmimas, kuriame 5a klasės mokiniai Domantas ir Markas pristatė dviračių ir teniso sporto šakas.

Taip pat įvyko pirmasis klasės konkursas „Žiemos eilėraščiai“. Jo metu vaikai deklamavo pačių pasirinktą ar klasės mokytojos bei bibliotekos vedėjos Ritos Liutkevičiūtės pasiūlytą eilėraštį. Visi klasės mokiniai tapo konkurso vertintojais, buvo išklausytos visų mintys. Išrinkti penki klasės mokinukai, kuriems labiausiai pakluso eilėraštis.

Antradienį vyko išvyka į l/d „Berželis“. Čia vaikai stebėjo pedagogų ir vaikų paruoštą spektaklį „Kaip vilkas duoną augino“. Ne tik žiūrėjo, bet ir vaišinosi šviežia duona. Ji buvo labai skani! Kadangi Magdė, Luka, Leonas – šio darželio ugdytiniai, auklėtojoms buvo smagu išgirsti, kad vaikai į mokyklą atėjo tinkamai jai pasiruošę, kad jiems gerai ir labai gerai sekasi. Grįžome parsinešdami kvietimą atvykti į darželio STEAM veiklas.

Dalyvaudami online susitikime su projekto „Mokomės iš draugų“ partneriais iš N. Akmenės „Saulėtekio“

progimnazijos, vaikai skraidino ir gaudė grįžtančius sveikinimus artėjančių švenčių proga.

Trečiadienį klasę pasiekė puiki žinia, kad Lietuvos sporto universiteto Kėdainių „Aušros“ progimnazijos respublikiniame pradinio ugdymo mokinių darbelių iš antrinių žaliavų konkurse „MES IŠ PASAKŲ“ Lukos darbelis įvertintas I-ąja vieta, o Daivarui ir Adamui skirtos dalyvių padėkos.

Po to vaikai, dalyvaudami TKC edukacinėje programoje, gamino kalėdinius raktų pakabukus. Pakabukai buvo labai puošnūs, artimiesiems pagaminti su didžiule meile.

Iš širdies pasidarbavę, juventiečiai „iškeliavo“ po pasaulį: užsuko pas Kalėdų senelį ir jo padėjėjus, įvairiuose miestuose aplankė pačias įvairiausias kalėdines eglutes, sukurtas iš ledo, antrinių žaliavų, deimantų, led lempučių ir kt.

Ketvirtadienį buvo sunku atpažinti į mokyklą atėjusius pirmokus, nes jie atėjo pasiruošę šventinei diskotekai. Jie tapo angelais, vilku, Snieguole ir kitais įvairiais pasakiškų veikėjais.

Penktadienis visus sukvietė į rytmetį „Kalėdų belaukiant…“ Jo metu pirmokai ne tik susipažino su Kūčių ir Kalėdų papročiais, mokėsi vaišintis, bet ir atliko ne vieną bandymą: rašė slaptus laiškus su pienu bei citrinos sultimis, sužinojo, kas yra lava ir darė lavos lempą, būrė, traukė burtą, kam metai bus turtingi, kas pakeis gyvenamą vietą, o kas… ištekės 🙂

Apžiūrėtas paskutinis Advento nykštukas (pirmokai nykštukus gamino iš antrinių žaliavų). Nutarta, kad per atostogas vaikai… SKAITYS! Palinkėję turiningų atostogų vieni kitiems, pirmokai išskubėjo į namus.

Nurimus klasės šurmuliui, į kabinetą užsuko Nykštukai, nešini krūvele laiškų. Gaila, kad jie taip ilgai mūsų ieškojo. Tačiau nėra to blogo, kad neišeitų į gera – naujaisiais laukia pirmoji užduotis – išsidalinti ir perskaityti laiškus.

Pirmokai visiems linki gražių ateinančių metų!

Pradinių klasių mokytoja A. Dirginčienė

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content