TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

IV-asis „Juventos“ šeimų žygis

2024 m. gegužės 11 d., nors danguje švietė vaiski pavasarinė saulė, pūtė ledinis vėjas, Rėkyvos ežere sukeldamas bangeles…

9 valandą prasidėjęs IV – asis Šiaulių „Juventos“ progimnazijos bendruomenės žygis, sukvietė daugiau nei 300 juventiečių, atstovaujančių virš 100 šeimų.   

Forto registracijos metu vaikų ir jų tėvelių klausta, kelintą kartą jie dalyvauja mokyklos žygyje. Buvo smagu, kad daugelis minėjo, žygiuojantys antrą, trečią kartą.

Kad ne itin ilga trasa (buvo galima rinktis 1,8/2,8 km keliaujant į vieną pusę) suteiktų kuo daugiau gerų emocijų, žinių, juventiečių laukę užduotys stotelėse.

Ir tėveliai, ir vaikai buvo pakviesti dalyvauti žaidimuose, pastatyti aukščiausią piramidę ir grupėje atlikti dainą, išspręsti SUDOKU ir parodyti žinias apie Raudonojo Kryžiaus organizaciją, nusifotografuoti ežero fone atminimui, rungtyniauti grupelėse, kas greičiau šauktais iš ežero atneš ir pripildys stiklainius, kas naudojant virtuvės rakandus sukurs įspūdingesnį muzikinį pasirodymą.

Tie, kurie nebijojo sušlapti kojų pelkingoje miškelio vietoje, teko įveikti 3 iššūkius: surasti giedančią „lakštingalą“ ir atsakyti į jos klausimus, pereiti kliūčių ruožą, surasti paslėptus artefaktus.

Žygio belaukiantys ir iš jo grįžę juventiečiai buvo kviečiami pasportuoti – traukti virvę, išbandyti taiklumą, vikrumą.

Dėkojame visiems žygio dalyviams. Labai tikimės, kad smagiai, gražiai praleidote laiką, puikiai išvėdinote galvas, smagiai pabendravote.

Už žygio organizavimą nuorius ačiū mokytojams S. Staponkui, V. Pozniakovienei, L. Skyrienei, S. Durienei, R. Linkevičienei, I. Šatkauskienei, A. Lendzbergienei, I. Razumienei, L. Sabaliauskienei.

Labai smagu, kad mokytojams talkininkavo Raudono Kryžiaus savanorės, skautai ir kiti savanoriai: Milda Šulskytė, Greta Truškovskytė, Viltė Katiliūtė, Dominykas Jablonskas, Matas Patkauskas, Pijus Rakauskas, Simonas Jurgaitis, Rugile Kulnytė.

Iki kito kartą! Kur keliausime per V – ąjį žygį?

Neformaliojo švietimo skyriaus vedėja J. Ančerevičiūtė

Nuotraukos R. Linkevičienės, I. Šatkauskienės, J. Ančerevičiūtės, Arniaus Džei ir kt.

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content