TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

Jaunučių choro ,,PELĖDŽIUKAI‘‘ išvyka

Birželio 8-9 dienomis 4ab kl. choras „Pelėdžiukai“ (vad. L. Stankuvienė), lydimi mokytojų D. Dundulienės, V. Šimkienės ir mokytojos padėjėjos V. Kravčuk, dalyvavo Vakarų Lietuvos Dainų šventėje, kuri vyko Klaipėdoje. Šis renginys buvo skirtas Lietuvos Dainų švenčių 100-mečiui paminėti.

Choristai net dvi dienas praleido Klaipėdoje: dalyvavo dainų šventės repeticijoje, turėjo įdomią žaidimų edukaciją laikrodžių muziejuje, pramogavo papludimyje ir maudėsi jūroje.

Šventės dieną (sekmadienį) „Pelėdžiukai“ kartu su 7000 dalyvių minia, smagiai skanduodami savo sukurtą ketureilį ir dainuodami mokyklos dainą, ištvermingai žygiavo nuo Klaipėdos senamiesčio iki pat Vasaros estrados. Dainų šventėje ketvirtokų balsai darniai įsiliejo į didžiulį dainininkų chorą, kartu atlikdami ne tik jaunučių repertuarą, bet ir giedodami valstybės himną po trispalvės spalvomis nuspalvintu fejerverkų dangumi. Tai buvo natūrali ir pati tikriausia pilietiškumo pamoka.

Šia prasminga ir puikia kelione choro vadovė Loreta Stankuvienė ir choras „Pelėdžiukai“ atsisveikino su 4 metus trukusia bendryste. Kitais metais choristai įsilies į kitus kolektyvus, tačiau Klaipėdoje vykusi Dainų šventė ilgai išliks jų atmintyje.

Choro mokytoja Loreta Stankuvienė

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content