TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

„Juventoje“ skambėjo gitaros muzika

2023 metų kovo 29 d. Šiaulių „Juventos“ progimnazijos aktų salėje rinkosi gitaros mylėtojai. Čia vyko VIII respublikinis jaunųjų gitaristų festivalis „Ant bangos“.

Pirmasis festivalis įvyko 2007 metais. Per visą šį laiką, apkeliavęs įvairias Šiaulių miesto erdves, 2023 m. grįžo į „Juventos“ progimnaziją. Festivalyje skambėjo įvairių žanrų klasikinėmis ir akustinėmis gitaromis atliekama muzika. Pilna žiūrovų salė galėjo išgirsti nuo klasikinio Mateo Carcassi kūrinio iki roko klasika tapusio „Nothing else matters“ ar šiuolaikinio Imagine Dragons. Į sceną žengė ir solistai, ir ansambliai.

Šiais metais sulaukėme svečių iš Raseinių meno mokyklos (mokyt. V. Vasiliauskas ir A. Radčenko), Kelmės Algirdo Lipeikos menų mokyklos (mokyt. G. Dapkevičius ir N. Jurgelevičienė), Kelmės J. Graičiūno gimnazijos (vadovas S. Klimas), Kuršėnų meno mokyklos (mokyt. S. Aleknavičius), Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos (mokyt. M. Būda ir K. Radavičius), Šiaulių Dainų muzikos mokyklos (mokyt. M. Atstopas), Šiaulių universitetinės gimnazijos (mokyt. K. Stoškus). Iš viso pasirodė beveik 50 jaunųjų gitaristų nuo pirmus žingsnius scenoje žengiančių pirmokų iki mokyklas jau baigiančių dvyliktokų.

Festivalis baigėsi, liko gera nuotaika ir gražūs prisiminimai. Dėkojame visiems, prisidėjusiems prie renginio: mokytojams už paruošimą, mokiniams už išmokimą, tėvams už palaikymą, kolegoms už bendradarbiavimą. Koncertą organizavo mokytojai L. Tamošiūnas, G. Fursalovas, A. Mundinas ir T. Laugalis.

Gitaros mokytojas Tomas Laugalis

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content