TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

„Juventos“ STEAM’ukai kviečia draugus II

2022 m. vasario 23 d. įvyko Lietuvos pradinių klasių mokinių ir mokytojų konferencija ,,Juventos“ STEAM*ukai kviečia draugus“. Tai antroji konferencija, apjungusi 73 dalyvius – 45 mokinius ir jų mokytojus.

Šiaulių ,,Juventos“ progimnazijos organizuotoje konferencijoje dalyvavo svečiai iš Panevėžio, Kretingos, Radviliškio, Raseinių miesto bei rajono, Vilniaus, Kauno, Joniškio, Tauragės, Alytaus, Šiaulių rajono ir miesto mokyklų.

Renginį daina pradėjo solistė Fausta Burškytė (mokyt. L. Stankuvienė). Dalyvius pasveikino mokyklos direktorė R.Tamašauskienė, linkėdama mokinukams dalintis, sužinoti, patirti.

Konferencijos metu pradinukai dalinosi patirtimi, kaip augino pupas, druskos kristalus, statė 3D namus. Vaikai demonstravo, kaip susidaro vandens apytakos ratas, atliko mokslinius bandymus su oru, vandeniu, sniegu, net aiškinosi, kokios yra COVID pasekmės klasėje.

Antroje konferencijos dalyje diskutavo mokytojai. Pedagogai džiaugėsi naujomis patirtimis, idėjomis, susipažino, kaip dirba Šiaulių Gegužių progimnazijos mokytoja A. Adomaitienė, kuri pristatė savo klasėje atliktas STEAM*ines veiklas.

Pedagogės džiaugėsi galimybe mokytis vienai iš kitos. ,,Juventos“ progimnazijos direktoriaus pavaduotoja Rasa Dauliuvienė pastebėjo, kad jau antrąkart vykstanti konferencija neliko be atgarsio, kad tai reikalingas ir naudingas renginys, skatinantis bendrauti ir bendradarbiauti Lietuvos pedagogus, dėkojo mokyklos komandai (vad. D. Kontrimienė) už įdėtą darbą.

Pradinių klasių mokytoja  A. Dirginčienė

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content