TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

„Juventos“ STEAM*ukai kviečia draugus

2024 balandžio 9 d. pradinių klasių mokytojos Diana Kontrimienė, Aurelija Dirginčienė, Ingrida Karskienė, specialioji pedagogė Rasa Kasparienė organizavo IV – ąją Respublikinę pradinių klasių mokinių ir mokytojų konferenciją „Juventos“ STEAM*ukai kviečia draugus. Švenčiame šventes STEAM*iškai“.

Renginyje dalyvavę 59 pranešėjai iš Šiaulių miesto ir rajono, Vilniaus, Klaipėdos, Radviliškio, Kėdainių, Jonavos, Utenos mokyklų, pristatė 33 pranešimus. Vaikai papasakojo, kaip pasitelkdami kūrybiškumą ir mokslo žinias, klasėse mini valstybines, tautines, religines šventes, atmintinas dienas.

Galima išmokti daug įdomių dalykų ruošiantis ne tik tradicinėms šventėms (pvz.:  Lietuvos nepriklausomybės atkūrimo dienai, šv. Kalėdoms, Šv. Kūčioms), bet ir mažiau žinomoms ar populiarioms – Obuolio (spalio 21 d.), šv. Agotos (vasario 5 d.), Žemės (kovo 20 d.) ir kt.

Smagu, jog dalis pranešimų pristatyti „gyvai“ – Šiaulių miesto pradinukai rinkosi Šiaulių „Juventos“ progimnazijoje. Ir vaikus, ir mokytojus džiugino bendravimas akis į akį, betarpiškas dalinimasis atradimais bei idėjomis. O kad niekas nepasimirštų, visi pranešimai bus surinkti į vieną bendrą knygą. 

„Juventos“ STEAM*ukai džiaugiasi turėdami daug draugų!

Pradinių klasių mokytoja D. Kontrimienė

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content