TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

Kai iki atostogų liko…

  • PIRMADIENIS, GRUODŽIO 13 D.

Trečiokai rinkosi su jauduliu. Juk šiandien – „Gerumo mugė“! Vaikai ruošėsi atsakingai: kepė meduoliukus, gamino darbelius. Smagu buvo darbuotis su tėveliais, o dabar bus dar smagiau viskuo prekiauti padedant septintokėms.

Miuziklo premjera ,,Berniukas, kuris ieškojo muzikos“ prikaustė prie ekrano. Vaikai didžiavosi matydami klasės draugę Elzę D. griežiant smuiku, rinkosi įdomiausius veikėjus – atlikėjus ir juos iliustravo.

  • ANTRADIENIS, GRUODŽIO 14 D.

Diena prasidėjo mankšta, Advento kalendoriaus skaitymu, užduočių atlikimu ir spektakliu ,,Prieskonių indo paslaptis“. Po to sekė dalyvavimas Geros savijautos programoje. Vaikai dirbo grupėmis ir individualiai, daug kalbėjo gerą nuotaiką, bendravimą, daug šypsojosi. Veikla uvo puiki!

  • TREČIADIENIS, GRUODŽIO 15 D.

Diena prasidėjo rytmečiu ,,Kas yra Kalėdos?‘‘, vykusiu mokyklos bibliotekoje.

Susikaupę, įsileidę į širdeles gerumą, trečiokai piešė angelus ir džiaugėsi, kad darbeliai keliaus į parodą Šv. Jurgio bažnyčioje.

  • KETVIRTADIENIS, GRUODŽIO 16 D.

,,Tyli naktis” skambėjo choro repeticijoje, dailės pamokoje. Buvo sukurti nuoširdūs, jautrūs darbeliai.

  • PENKTADIENIS, GRUODŽIO 17 D.

Oi, kaip nelengva dirbti grupėje! Oi, kaip norisi vadovauti! Oi, kaip nesinori paklusti, kai tema – ,,Mano Kalėdų robotas“. Kaip darbuotis, kai kiekvienas komandos narys atsakingas už vieną roboto kūno dalį, kai jos turi būti proporcingos, o jas sudėjus, turi išryškėti robotas. Kalėdinis robotas!

Pradinių klasių mokytoja A. Dirginčienė

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content