TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

Kalbos ir literatūros labirintuose pirmos

Lapkričio 16 d. Šiaulių miesto 7 klasių mokiniai buvo kviečiami į Gegužių progimnaziją ,,paklaidžioti‘‘ po kalbos ir literatūros labirintus. 

Į kalbos ir literatūros viktoriną susirinko  penkios smalsių septintokų komandos iš įvairių Šiaulių miesto progimnazijų: „Rasos“, Dainų, Jovaro, Gegužių ir „Juventos“. 

Mūsų mokyklos komandai atstovavo 7a klasės mokinės: Gabrielė Šarauskytė, Saulė Rutkauskaitė, Mantė Musteikytė ir Elžbieta Kubeckaitė (mokyt. L.Tomanaitė).

Viktorina prasidėjo nuo komandos pavadinimo ir  prisistatymo. Juventietės pasivadino intriguojančiu pavadinimu „(Ne)žinau“ ir greičiausiai  „užmigdė“ varžovus, sudariusios įspūdį, kad nėra pernelyg pavojingos priešininkės.

Po įdomių ir kūrybiškų komandų prisistatymo sekė kalbos klausimų varžytuvės. Kalbos turą sudarė 20  užduočių iš skirtingų kalbos sričių:  rašybos, kalbos kultūros, fonetikos, kirčiavimo ir  leksikos. Užduotys buvo įdomios ir verčiančios pasukti galvą. 

Dvidešimt užduočių mokiniai turėjo atlikti ir literatūros ture. Septintokai privalėjo  prisiminti žymiausius literatūros autorius ir jų knygų personažus. Mokiniai žiūrėjo filmus, sukurtus pagal įvairių rašytojų kūrybą, ir turėjo atlikti užduotis, remdamiesi  literatūros klasikų kūriniais. 

Viktorinai pasibaigus, buvo paskelbti nugalėtojai. Sveikiname ,,Juventos‘‘ progimnazijos 7a klasės  komandą, pelniusią I-ąją vietą.

Renginyje ,,Kalbos ir literatūros labirintuose‘‘ septintokai  prasmingai ir įdomiai praleido laiką. Geri įspūdžiai ir sužinoti nauji dalykai išliks ilgam.  

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja L. Tomanaitė

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content