TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

„Kalėdų žvaigždė“

Gruodžio 19 d. mokykloje įvyko tradicinis kalėdinis koncertas „Kalėdų žvaigždė“, kuriame dainavo net trys jaunučių chorai, muzikavo vokalinis ir instrumentiniai ansambliai, dainavo solistai.

Pilnutėlė salė džiaugsmingai pasitiko ir plojimais palydėjo kiekvieną muzikinį pasirodymą. Ypač susikaupęs savo pirmame koncerte dainavo 1 kl. choras „Saulės vaikai“ (mokyt. R. Urniežienė). Nuotaikingai ir gražiai tarpusavyje derindami balsus dainavo 2 kl. choras „Vyturėlis“ (mokyt. Ž. Sitnikienė) ir 3 kl. choras „Lakštutė“ (mokyt. A.Adomaitienė) . Pirmąjį ir šiltą solinį pasirodymą atliko Gabrielė Lembutytė (mokyt. Ž. Sitnikienė), ovacijos netilo naujai suburtai vaikų muzikos grupei (mokyt. A. Mundinas, L. Tamošiūnas, Ž. Sitnikienė). Labai rimtai muzikavo gausus gitaristų kolektyvas: ansamblis „Dvylika stygų“ ir būrelis „Styga“ (mokyt. G. Fursalovas). Vokalinis ansamblis „Kregždutės“ skambiai padainavo lietuvių liaudies dainą (mokyt. R. Urniežienė), puikiu derėjimu užbūrė gitaristų ansamblis (mokyt. L. Tamošiūnas).

Skambėjo ne tik muzika, bet ir eilėraščiai, kuriuos deklamavo choristai. O finale, suskambus tradicinėms kalėdinėms dainoms „Kalėdų varpeliai“ ir „Džiaugsmingų Šv. Kalėdų“, ilgai netilo aplodismentai.

Koncertą vedė Austėja Griniūtė ir Dominykas Mažeika. Atsisveikindami su žiūrovais, jie linkėjo gražių, šviesių švenčių ir dar daug susitikimų ateityje…

Dėkojame mokiniams ir mokytojams, sukūrusiems šventę.

Mokytoja Živilė Sitnikienė

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content