TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

Kūrybos savaitė

I-ąjį pusmetį 8abc klasių mokiniai užbaigė kūrybiniais darbais. Vienas jų – komikso anglų kalba kūrimas respublikiniam konkursui „Tegyvuoja saulė“, kurį organizuoja VŠĮ Vilniaus „Saulės“ privati gimnazija.

Mokiniams teko rimtai padirbėti, kad jų kuriamas komiksas atitiktų atrankos kriterijus: pasakojamos istorijos išbaigtumą, idėjos įgyvendinimo kūrybiškumą, komikso originalumą (idėja, dialogai, nuotaika).

Daug gerų emocijų suteikė komiksų pristatymai klasėje. Mokykliniame atrankos ture geriausiai sekėsi 8b kl. mokinėms D. Griniūtei ir E. Katinaitei: jų sukurtas komiksas “Genuinely Confused“ atstovaus mūsų progimnazijai Vilniuje.

Kūrybinę savaitę pratęsė haiku rašymas. Haiku – unikalus poezijos žanras, kilęs iš Japonijos. Tradiciškai tai labai trumpi eilėraštukai (5/7/5 skiemenų forma yra trumpiausia pasaulyje) apie gamtą ir/ar žmogaus ryšį su ja, apie buvimą čia ir dabar, apie sezoniškumą, akimirkos išgyvenimą.

Haiku kūrimas puikiai tiko paskutinei pamokų ciklo apie keliones daliai. Mokiniai kūrė kelionių pristatymus, kuriuose pasakojo apie pasirinktų šalių gamtą, kultūrą, maistą ir kt. Pristatymai užbūrė gamtos vaizdais. Tie vaizdai tapo iliustruotais eilėraščiais, sudėtais į Padlet skaitmeninę platformą. Pasigrožėkite!

Anglų kalbos mokytoja Ž. Leinartienė

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content