TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

„Laiškas mamai“

Balandžio mėnesį vyko respublikinis 3-4 klasių mokinių rašinio konkursas „Laiškas mamai“. Konkursą organizavo Kėdainių Akademijos gimnazija.

Trečiokai, per lietuvių kalbos pamokas bei logopedines pratybas, kurias veda logopedė Rasa Kasparienė, mokydamiesi apie būdvardį ir jo derinimą (ė), visą savaitę rašė miniatiūras apie mamą: „Kokia mano mama?“, „Mano mamos pomėgiai“, „Šunybė, kurią iškrėčiau…“, „Mama ir laikas“, „Mama ir gėlės“, „Mama ir meilė“.

Visi norėjo savo darbelius garsiai perskaityti ir sulaukti draugų komentarų, komplimentų ar net pastabų, į ką atkreipti dėmesį. Ir tik tada, kai jau daug galėjo pasakyti apie savo mamas, vaikai pabandė iš savo miniatiūrų parašyti laišką mamai. Ne tik parašyti, bet ir perrašyti, iliustruoti, laminuoti ir padovanoti brangiausiam savo žmogui.

Geriausi trys darbeliai (tiek pagal konkurso nuostatus galėjo dalyvauti) iškeliavo į konkursą. Koks buvo džiaugsmas, kai mokyklą pasiekė padėka Adelei Banaitytei „už dalyvavimą“, nominacija Elzei Aušrinei Dudnikaitei  „už estetiškiausią laišką“ bei diplomas Elzei Čelkytei už II – ąją vietą.

Pradinių klasių mokytoja A. Dirginčienė

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content