TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

Lietuvai mano širdelė

Šiaulių „Juventos“ progimnazijos VO ,,Gelbėkit vaikus“ grupės nariai vedė klasės valandėles mažiesiems draugams – pradinių klasių mokiniams.

,,Gelbėtukai“ vaikus supažindino su artėjančia švente – Vasario 16-ąja – Lietuvos valstybės atkūrimo diena. Mokiniai sprendė kryžiažodį, dėliojo dėlionę, dainavo ir šoko. Išmoktas žinias pasitikrino viktorinoje. Pirmų ir antrų klasių mokiniai piešė širdeles ir jose vaizdavo tai, kas puošia mūsų brangią Lietuvą. Aptarė, ką mes galime padaryti visi kartu, jog mūsų Tėvynė būtų gražesnė, mielesnė ir stipresnė.

,,Gelbėtukės“ – Ema Jurytė, Gytė Miknevičiūtė, Domantė Žvirblytė, Ugnė Minkutė (6b) ir Maja Šakytė, Kamilė Lukianskytė (6d) susitiko su l/d ,,Ąžuoliukas“, ,,Drugelis“ priešmokyklinių grupių ,,Kiškučiais“, ,,Žiogeliais“ ir ,,Boružėlėmis“.  

Buvo smagu stebėti, kaip vaikučiai noriai atliko įvairias užduotis, skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai: piešė, pristatė savo darbelius – gerus darbus Lietuvai, šoko, dainavo, dėliojo dėlionę. Už aktyvią veiklą mažuosius draugus apdovanojome saldainiukais – širdelėmis.

Dėkojame visiems ,,gelbėtukams“ už aktyvią veiklą, 6d klasės mokiniui Sauliui Nekraševičiui – už parengtas skaidres.

VO ,,Gelbėkit vaikus“ vadovės L. Skyrienė ir soc. pedagogė D. Bartkutė

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content