TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

Liūdna žinia

Anapilin po sunkios ligos iškeliavo mūsų miela kolegė, mokytoja Olga Ševčenko (1958 – 2024).

O. Ševčenko, 1979 m. baigusi Šiaulių K. Preikšo pedagoginį institutą, 42 metus dirbo pedagoginį darbą – vaikus mokė rusų kalbos ir literatūros. 2004 m. jai suteiktas mokytojo metodininko kvalifikacinis laipsnis.

Nuo 2008 m. O. Ševčenko priklausė mūsų mokyklos bendruomenei. Olga buvo charizmatiška, linksma, įtaigi, dalykiška, rasdavo kelią į kolegų, mokinių ir jų tėvų širdis. Ne vienas juventietis rinkosi mokytis rusų kalbos, laukdamas susitikimo su puikia mokytoja.

Mes, kolegos, labai liūdime. Vylėmės ir laukėme Olgos sugrįžtant į mokyklą… Prieš akis iškyla nuoširdi jos šypsena, iš praeities atskamba juokas…

Ilsėkis ramybėje, mieloji. Ačiū už bendrystę.

Reiškiame nuoširdžią užuojautą artimiesiems. Stiprybės netekus mylimo ir brangaus žmogaus.

Atsisveikinimas – balandžio 21 d. nuo 15.00 val. („Šeimos Medis“, Dvaro g. 99).
Urna išlydima balandžio 22 d. 13.00 val.
O. Ševčenko ilsėsis Rygoje.

***

Klasės auklėtoja Olga buvo šiltas, mielas, rūpestingas žmogus. Neeilinė mokytoja, su kuria daugelis mokinių užmegzdavo puikius santykius.

Dėl savo auklėtinių ji stodavo mūru. Laukdavo mūsų užėjimo per pertraukas paplepėti prie kavos ar arbatos puodelio. Visuomet ištiesdavo pagalbos ranką, užjausdavo, paguosdavo, suprasdavo ir padėdavo atrasti teisingą kelią.

Olgos kantrybė ir išmintis buvo neįkainojamos. Ji visada rasdavo laiko pajuokauti. Visuomet leisdavo „paneršti“ klasės gale esančioje spintoje, kurioje buvo pilna aksesuarų. Su didžiausia šypsena sakydavo: ,,Jei nori ir patinka, pasiimk”.

Tokia buvo mūsų mylima auklėtoja, Olga…

Paskutiniai Olgos auklėtiniai Martynas Skiutė ir Goda Adomaitytė 

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content