TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

Liuoksinio sėkmės

Per rudens atostogas 7c ir 8c kl. juventiečiai kartu su mokytojomis Asta Rimkuviene ir Dileta Daukšiene važiavo į Prahoje vykusį šokių festivalį, kuriame stebėjo kitų šalių pasirodymus bei šoko patys. Dalyvaudami renginyje, šokėjai juto labai didelį lietuvių vieningumą, mat buvo nuoširdžiai palaikomi Klaipėdos universiteto tautinio meno ansamblio ,,Vytinė”.

Mokiniai vyko į ekskursijas po Vroclavą bei Prahą, aplankė daug įdomių ir žavingų vietų, sužinojo daug istorinių faktų. Pasivaikščiojo įspūdingu Čekijos Krkonošo nacionalinio parko taku, užlipo į apžvalgos bokštą, sudarytą iš ratu einančios konstrukcijos, kylančios į 45 metrų aukštį. Ekskursiją tęsė viename įdomiausių istorinių Čekijos miestų Kutną Hore.

Puikiai praleidę laiką, liuoksiniečiai namo grįžo laimingi ir pilni įspūdžių.

Šiemet „Liuoksinis“ ryžosi ir pirmą kartą dalyvavo Lietuvos vaikų ir moksleivių liaudiškų šokių grupių, ansamblių, šokio studijų, konkursiniame festivalyje „Aguonėlė 2022“, kurio regioninis turas vyko Kelmėje lapkričio 12 d. Debiutas buvo sėkmingas ir „Juventos” progimnazijos, ir Juliaus Janonio gimnazijos liuoksinukams.

Abi grupės yra pakviestos dalyvauti nacionaliniame ture, kuris vyks gruodžio 10-11 dienomis.

Mokytoja Asta Rimkuvienė

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content