TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

Mažosios orientacinio sporto varžybos

Gegužės 22 d. rytą mokyklos stadionas aidėjo nuo vaikų klegesio. 

Čia vyko mažosios orientacinės varžybos, kurios buvo skirtos „Sveikatą stiprinančių mokyklų” tinklo 30-osioms metinėms paminėti. Jose dalyvavo 1-3 klasių mokiniai.

Prieš varžybas juventiečiai susipažino su Jaunųjų Turistų centre dirbančia orientacinio sporto trenere Goda Urbaityte ir jaunąja sportininke Gabija Minšinauskyte, atliko linksmą mankštą. 

Orientacinės varžybos – tai pozityvus ir linksmas renginys, nereikalaujantis nei specifinių žinių, nei ypatingų įgūdžių, tačiau sudarantis sąlygas atsiskleisti fizinio bei loginio mąstymo gebėjimams, sustiprinti tarpusavio ryšį su draugais, patirti daug smagių nuotykių ir įsikrauti geros nuotaikos.

Į mažąsias orientacines varžybas mokyklos stadione  įsiliejo ir svečiai iš Latvijos ir Danijos – tarptautinio Nordplus projekto „Stebiu- tyrinėju-mokausi“ dalyviai.

Daugelis mokinių pirmą kartą savo rankose laikė kortelę su punktais. Kiek buvo adrenalino ir noro kuo greičiau surasti visus nurodytus punktus ir juose atsižymėti! 

Šios varžybos buvo puiki proga mokiniams  pasimokyti orientuotis šalia mokyklos esančioje erdvėje, siekti asmeninės pažangos fizinio aktyvumo srityje. 

Po varžybų mokiniai kalbino trenerę Godą. Jie domėjosi, ar sunki trenerės profesija. Ne vienas pradinukas atsisveikindamas klausė, kada vėl bus šios įdomios varžybos.

Geros nuotaikos dozė ir varžybų prisiminimai lydės mokinius visą savaitę.

Pradinių klasių mokytojos K. Kairienė ir V. Kairienė

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content