TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

Mokyklą garsinančių mokinių išvyka į Kauną

2022 m. birželio 9 d. 46 mokiniai ir 8 mokytojai vyko į Kauną, kuriame aplankė muzikinį teatrą ir nacionalinį M. K. Čiurlionio dailės muziejų. Ši kelionė buvo skirta mokiniams, 2021-2022 m. m. garsinusiems mokyklos vardą ŠMM dalykinėse olimpiadose ir muzikiniuose konkursuose bei jų mokytojams.

Pirmiausia aplankėme Kauno muzikinį teatrą, kuriame stebėjome kompozitorės Zitos Bružaitės operą „Guliverio kelionės“. Puikus libretas, nuostabi muzika ir šiuolaikiška scenografija visus klausytojus kartu su Guliveriu vedė į muzikinę kelionę po liliputijos ir milžinų šalį.

Kita, labai svarbi aplankyta vieta – nacionalinis M. K. Čiurlionio dailės muziejus. Čia mokiniai apžiūrėjo M. K. Čiurlionio paveikslus, o po to darbavosi kūrybinėse dirbtuvėse, kur piešė Čiurlionio mėgiamomis pastelėmis, rašė laiškus kitu raštu. Mokytojai žiūrėjo virtualios realybės filmą „Angelų takais“, parengtą naudojant 60 M. K. Čiurlionio paveikslų. Tai nusiraminimas ir įkvėpimas, galimybė pabūti Čiurlionio pasaulyje.

Visa kelionė buvo apmokėta iš mokinio krepšelio lėšų ir skirta gabiųjų mokinių ir jų mokytojų skatinimui. Dėkojame mokyklai už dovaną. Ačiū muzikos mokytojai Loretai Laurinaitienei už organizavimą.

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content