TAMO DIENYNAS  8667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

Didžiuojamės

„Juventos“ progimnazijos vardą garsino tarptautiniuose ir respublikiniuose muzikiniuose konkursuose

2020 – 2021 m. m.

Milda Marija Kiškūnaitė.  Mokytojos Ramunė Urniežienė (solinis dainavimas) ir Aušrinė Kiškūnienė (fortepijonas)

  • Lietuvos vaikų ir moksleivių TV konkurso „Dainų dainelė“ laureatė
  • Šiaulių miesto muzikos olimpiados 1 vietos  ir Lietuvos muzikos olimpiados 2 vietos ir sidabro medalio laimėtoja
  • Tarptautinio pianistų konkurso „Mykolo Kleopo Oginskio kūrybos perlai“ GRAND PRIX  laimėtoja
  • Tarptautinio pianistų konkurso „Hungarian rhapsody“ GRAND PRIX  laimėtoja
  • Tarptautinio Dainiaus Trinkūno jaunųjų pianistų konkurso laureatė
  • Tarptautinio vokalistų konkurso Italijoje  2 v. laimėtoja
  • Respublikinio solistų ir vokalinių ansamblių konkurso „Dainos sparnais“  1v. laimėtoja

Fausta Burškytė 3a kl. Mokytojos Loreta Stankuvienė (solinis dainavimas) ir Aušrinė Kiškūnienė (fortepijonas)

  • Tarptautinio pianistų konkurso „Hungarian rhapsody“  1 vietos laimėtoja
  • Tarptautinio jaunųjų talentų konkurso „Tautiniai akcentai muzikoje“ 2 vietos laimėtoja
  • Tarptautinio Dainiaus Trinkūno jaunųjų pianistų konkurso laureatė
  • Respublikinio pianistų konkurso „Garsų vaivorykštė“  1 vietos laimėtoja
  • Respublikinio solistų ir ansamblių konkurso „Dainos sparnais“ 2 vietos laimėtoja
  • Respublikinio mokinių dainų konkurso „Gamos pėdutės“ laureatė
  • Respublikinio vaikų ir jaunimo dainavimo konkurso „Vyturiai ir vyturėliai“ laureatė

Robertas Tamošiūnas. Mokytojas Algirdas Gumuliauskas (solinis dainavimas)

  • Tarptautinio jaunųjų talentų konkurso „Tautiniai akcentai muzikoje“  1 vietos laimėtojas
  • Tarptautinio vokalistų konkurso „Mykolo Kleopo Oginskio kūrybos perlai“  3 vietos  laimėtojas
  • Respublikinio vaikų ir jaunimo dainavimo konkurso „Vyturiai ir vyturėliai“ 2 vietos  laimėtojas
  • Respublikinio Juozo Tallat – Kelpšos vardo jaunųjų dainininkų konkurso 3 vietos  laimėtojas
  • Respublikinio jaunųjų atlikėjų konkurso  „Viva musica 2021” 3 vietos laimėtojas

Paulina Petrūnaitė. Mokytoja Irina Tautkuvienė (fortepijonas)

  • Tarptautinio pianistų konkurso „Grand Astana Festival“ GRAND PRIX  laimėtoja
  • Tarptautinio pianistų konkurso  „Grand Mozart“ 2 vietos laimėtoja

Mantvydas Jasas 6a kl. Mokytoja  Violeta  Klovienė (fortepijonas)

  • Tarptautinio pianistų konkurso „„World of classic““ GRAND PRIX  laimėtojas
  • Tarptautinio Dainiaus Trinkūno jaunųjų pianistų konkurso laureatas

Eglė Katinaitė 5b kl.  Mokytoja Ilona Slabovienė (fortepijonas)

  • Tarptautinio Dainiaus Trinkūno jaunųjų pianistų konkurso laureatė
  • Respublikinio jaunųjų muzikantų konkurso „Muzika-@” 1 vietos laimėtoja
  • Respublikinio jaunųjų  pianistų konkurso „PIANO-AMBITUS“ 1 vietos laimėtoja

Milda  Alejūnaitė 2b kl. Mokytoja Jūratė Deveikytė (fortepijonas)

  • Tarptautinio Instrumentinės muzikos konkurso „Muzikinė mažųjų mozaika 2021“ laureatė
  • Respublikinio jaunųjų muzikantų konkurso „Muzika-@” 1 vietos laimėtoja