TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

Nauja sporto aikštelė – naujos galimybės

„Geresnė mokykla – sveikesnė mokykla“, – tokio įsitikinimo vedama Šiaulių „Juventos“ progimnazija jau ne vienerius metus vykdo Sveikatą stiprinančios mokyklos veiklas, kuriomis siekiama  subalansuoti mokinių fizinį aktyvumą, lavinti sveikos mitybos ir tinkamo poilsio įgūdžius, pažinti savo mintis ir emocijas,  mokytis palaikyti darnius santykius su aplinkiniais.

Gyvenant technologijų amžiuje, į kasdienybę įsisukus COVID – 19, ypač svarbu ugdyti vaikų sveikos gyvensenos įpročius ir turėti palankias tam sąlygas. Dėl šios priežasties naujos daugiafunkcinės sportinės aikštelės atidarymas, įvykęs 2021 m. rugsėjo 7 d. šalia progimnazijos – labai džiugus įvykis. 

Aikštelės įrengimu nuo 2019 m. rūpinosi Šiaulių savivaldybė bei uždaroji akcinė bendrovė „Šiaulių hidroprojektas“. Už atliktus projektavimo ir įrengimo darbus dėkojame direktoriui A. Adomaičiui, projekto vadovui S. Adomaičiui, projekto dalies vadovui L. Stalnioniui, šauniam darbininkų būriui bei progimnazijos darbų vadovui A. Gvergždžiui.

Naujoje ir modernioje aikštelėje, aptvertoje patvaria segmentine tvora ir stebimoje kamerų, mokiniai galės žaisti krepšinį, tinklinį, futbolą, mankštintis ant puikios spalvotos guminės dangos, aktyviai leisti laiką per pertraukas. Aikštelėje, susiderinę su mokyklos administracija, galės sportuoti mikrorajono gyventojai, vykti varžybos.

Aikštelės atidarymo ceremonijoje dalyvavo Šiaulių savivaldybės, Švietimo skyriaus ir mokyklos atstovai. Progimnazijos direktorė R. Tamašauskienė dėkojo svečiams ir džiaugėsi, kad išsipildė ilgametė juventiečių svajonė.

Pirmieji naujosios aikštelės dangą išbandė jaunieji krepšininkai, dalyvavę varžybose 3×3.

Smagu, kad šiauliečiai turės dar vieną erdvę, kurioje leis aktyvų laisvalaikį, vyks kokybiškesnės fizinio ugdymo pamokos ir neformaliojo švietimo užsiėmimai.

Direktoriaus pavaduotoja J. Ančerevičiūtė

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content