TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

Pagyvenusių žmonių diena

Rugsėjo 29 ir 30 d. mokykloje buvo ruošiamasi paminėti Pagyvenusių žmonių dieną. Nuo ryto į mokyklą skubėjo mokinių tėvai, nešini vaišėmis senjorams. Tuo tarpu progimnazijoje skambėjo melodijos: vyko chorų ir ansamblių repeticijos, pasiruošimas koncertui.

Džiaugėsi širdis matant, kiek daug senjorų penktadienio 12 val. rinkosi į mokyklą. Tai maltiečių globojami senukai, miesto senjorų bendruomenės ir, žinoma, mūsų mokinių seneliai. Smagu, kad kai kuriuos už rankos atsivedė anūkai, surasdami jiems vietą salėje.

Koncertas vyko šventiškoje atmosferoje. Jį švelniais kanklių garsais pradėjo Toma Pintulytė (vad. E. Šliauterienė), dainavo 2 kl. choras „Lakštutė“ (vad. A. Adomaitienė), 3 ir 4 kl. chorai „Pelėdžiukai“ (vad. L. Stankuvienė), orfo instrumentais muzikavo 5c kl. (vad. R. Urniežienė) ir 6c kl. (vad. L. Tamošiūnas ir L. Stankuvienė) ansambliai.

Smagiomis dainomis senjorus džiugino vokaliniai ansambliai „Volungė“ (vad. A. Adomaitienė), „Mergaičiukės“, mergaičių duetas Liepa ir Danielė (vad. L. Stankuvienė) bei solistės Fausta Burškytė ir Mėta Barzelytė (vad. Ž. Sitnikienė).

Koncertą puikiai vedė bei nuoširdžiomis šypsenomis klausytojus žavėjo Radvilė Aleksandravičiūtė ir Ūla Puzaraitė. Progimnazijos direktorė Rita Tamašauskienė pasveikino susirinkusiuosius su Pagyvenusių žmonių diena ir artėjančia Muzikos diena, visiems linkėdama sveikatos, šviesios nuotaikos.

Baigiamąją koncerto dainą „Mūsų dienos kaip šventė“  kartu su choru dainavo visa salė.

Šventė nesibaigė koncertu. Išėjus iš salės, fojė senjorų laukė vaišės ir arbata. Tai progimnazijos tėvelių dovana. Senjorai noriai vaišinosi, bendravo, o atsisveikindami nuoširdžiai dėkojo už šventę, kurią jiems padovanojo juventiečiai. Gera dalintis …

Direktoriaus pavaduotoja V. Juodpusienė

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content