TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

Pamoka – spektaklis

2024 m. birželio 6 d. popietę ,,Juventos‘‘ progimnazijos 5a, 5b, 8a ir 8c klasės mokiniai skubėjo į Šiaulių atvirą  jaunimo centrą. Čia vyko  kitokia pamoka. Į pamoką- spektaklį mokinius pakvietė Šiaulių vaikų ir jaunimo  teatro studija „Kompanija šauni”, kuri mokiniams padovanojo puikų  vaidinimą ,,Nirvana‘‘.
Spektaklis  buvo įdomus ir penktokui, ir aštuntokui, nes jame buvo gvildenamos mokyklinio gyvenimo realijos: patyčių, bendravimo, pagarbos, tolerancijos, meilės ir kitos  mokiniams aktualios temos.
Po spektaklio teatro studijos „Kompanija šauni” vadovė ir  režisierė D. Dargienė kvietė mokinius pasidalinti įspūdžiais:
,,Spektaklis buvo dinamiškas,  įdomus ir   labai tikroviškas, pamačiau skaudžią mokyklos realybę‘‘ (Ema,  5a klasė),
,,Spektaklis aktualus šiuolaikiniam jaunimui, atspindi šių dienų mokyklos skaudulius, verčia susimąstyti apie mokyklos dabartį  ir ateitį, toleranciją ir žmogiškumo paieškas‘‘ (Augustas, 8a).  
Dėkojame Šiaulių vaikų ir jaunimo teatro studijos „Kompanija šauni” aktoriams ir jų vadovei už  puikią pamoką- spektaklį, kviečiantį visada vadovautis žmogiškomis vertybėmis ir  niekada neprarasti tikėjimo gerumu.   

Lietuvių kalbos ir literatūros mokytoja L. Tomanaitė

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content