TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

Po tėvų savivaldos susirinkimo

Rugsėjo 20 – osios pavakare mokykloje vyko Progimnazijos tarybos, naujojo Tėvų aktyvo ir administracijos atstovų susirinkimas.

Mokyklos direktorė R. Tamašauskienė tėvelius pakvietė pasivaikščioti po mokyklą, pristatė atliktus darbus. Informavo apie vykdomus projektus, su tėvais diskutavo apie 8 – okų priėmimo į J.Janonio gimnaziją galimybes, atsakė į iškilusius klausimus.

PT pirmininkė A.Michalauskienė tėvams siūlė kreiptis į miesto Švietimo skyrių ar kt. atsakingus asmenis dėl kuo greitėsnės priėmimo į gimnazijas tvarkos paskelbimo bei ankstesnių įsipareigojimų vykdymo.

Pirmininkė inicijavo tėvų pasisakymus dėl maisto aparato pastatymo mokykloje (pasiūlymas atmestas).

Direktoriaus pavaduotoja V.Juodpusienė pateikė siūlymą 5-7 klasių mokiniams įvesti privalomą mokyklinę uniformą (muzikinių klasių mokiniams nereikėtų įsigyti sceninių rūbų), kuri padėtų ugdyti tapatumo su mokykla jausmą, atliktų reprezentacinę, socialinės lygiavos (patyčių dėl aprangos mažinimo) misiją. Mintis sutikta audringai palaikant.

Nuspręsta iki spalio 12 d. vykdyti 5-7 klasių tėvų apklausą Tamo, šeimoje priimant vieningą susitarimą.

Direktoriaus pavaduotoja J.Ančerevičiūtė Tėvų aktyvo narius pakvietė būti iniciatyviais ir klasių bendruomenes įtraukti į akciją „Daiktų kiemas: nuo šaukšto iki…”, per Pagyvenusių žmonių dieną prisidėti prie senjorų vaišių kepiniais ir vaisiais, dalyvauti bendruomenės foto parodoje „Mano šaknys”, klasių lygmenyje spręsti mokyklos tualetų gadinimo klausimą ir kt.

Susitarta, kad kitas susirinkimas – aktyvioji diskusija darbo grupėse vyks spalio 19 d.

Direktoriaus pavaduotoja J. Ančerevičiūtė

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content