TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

Popietė „Iš kokių mes pasakų“

2022 m. gegužės 23 d. mokykloje įvyko pradinių klasių mokinių popietė „Iš kokių mes pasakų?“, skirta skirtingų gebėjimų mokiniams. 

Už meilę knygai ir aktyvų skaitymą į šią popietę buvo pakviesti daugiausia knygų perskaitę 1 – 2 klasių mokiniai. 

Popietę organizavo pradinių klasių mokytoja K.Kairienė, specialioji pedagogė, logopedė R.Kasparienė, bibliotekos vedėja J.Songailienė bei šaunieji ketvirtokai – lietuvių kalbos būrelio nariai.   

Kaip kad būna tikroje pasakoje, mažuosius skaitytojus pasitiko linksmosios varnytės, juokdariai, burtininkas, raudonkepuraitė, princesė ir karalius Saliamonas.

Popietės dalyviai ne tik stebėjo vaidinančius vyresniuosius draugus, bet ir turėjo atlikti įvairių užduočių: sugalvoti pasakai pavadinimą, atspėti, iš kokių pasakų yra po širma pasislėpę veikėjai, nupiešti pasakos „Dangus griūva“ paskutinį personažą. 

Po sėkmingai atliktų užduočių karalius Saliamonas įsakė mokinius nuvesti į knygų šventovę (biblioteką) ir apdovanoti.

Šventės pabaigoje mokyklos direktorė R. Tamašauskienė pasveikino mažuosius skaitytojus, įteikė padėkos raštus ir atminimo dovanėles – maišelius su „Juventos“ atributika. 

Šauniaisiais mokiniais džiaugėsi ir juos gyrė viešnia iš Vilniaus universiteto, stažuotę „Juventos“ progimnazijoje atliekanti Šiaulių akademijos dėstytoja A.Kavaliauskienė, pradinių klasių pavaduotoja R.Dauliuvienė. Bibliotekos vedėja J.Songailienė linkėjo vaikams ir toliau draugauti su knyga bei būti pavyzdžiu kitiems mokiniams.

Pradinių klasių mokytoja K.Kairienė

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content