TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

Projektų nauda mokyklos bendruomenei

2022 m. spalio 18 d. vyko Tarptautinio Erasmus+ projekto ‘’Friendship days” baigiamoji konferencija ,,Erasmus+ projektų nauda mokyklos bendruomenei”(‘’Benefits of Erasmus + Project for the School Community’’), kurią organizavo  Šiaulių J. Janonio gimnazijos mokytojai ir jų projekto partneriai iš Lenkijos, Makedonijos, Turkijos.

Konferencijos metu dalyviai dalinosi savo patirtimi, aptarė įvykdytas veiklas, pasidžiaugė patobulintais įgūdžiais, įgytomis žiniomis ir nauda visai mokyklos bendruomenei. Savo nuomonę apie projektų teikiamą naudą išsakė ne tik mokytojai, bet ir mokiniai.

Renginio metu buvo pristatytas ir mūsų progimnazijoje pradėtas vykdyti tarptautinis projektas ,,5 žingsniai tvarumo link” (‘’Sustainable growth: 5 steps”): dalyviai buvo supažindinti su projekto tikslais, laukiamu rezultatu bei nauda visai mokyklos bendruomenei. Pasidžiaugta ir jau nuveiktais darbais: nepamokine diena, skirta ekologinių, sveikos gyvensenos, aplinkosauginių projektų idėjų įgyvendinimui, integruotomis pamokomis ir po jų vykdomomis veiklomis.

Projekto koordinatorė, anglų kalbos mokytoja V. Bernikienė

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content