TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

Rytmetys, skirtas draugystei ir pasakoms

2021 metų lapkričio 4 dieną Šiaulių „Juventos“ progimnazijos mokinės Austėja Valinčiūtė (7a), Urtė Jurgaitytė (7b) ir Marta Janulytė (8b) savanoriavo Šiaulių L/D „Ąžuoliukas“ – padėjo grupės auklėtojai organizuoti rytmetį ,,Pasakos mažiesiems”.

Vaikučiai labai laukė viešnių, tad šiek tiek nustebo sužinoję, kad mergaitės – dar tik šalia esančios „Juventos“ progimnazijos mokinės.

Pasakų rytmetys prasidėjo nuo klausimų mažiesiems: „Ar patinka, kai jiems skaito pasakas? Kokios pasakos mėgstamiausios? Koks mylimiausias pasakų veikėjas?“.

Buvo trumpai prisiminta pasaka „Snieguolė ir septyni nykštukai“ ir šios pasakos pagrindiniai veikėjai. Savanorei Urtei ėmus sekti pasaką „Auksinė žąsis“, visi sukluso. Ne visi buvo girdėję šią istoriją, kurios įspūdį sustiprino dailininkų iliustracijos. Jos lyg ant sparnų vaikus nunešė į stebuklingą šalį…

Popietei pasibaigus, mažieji skubėjo į lovytes – jų laukė saldus pietų miegelis. Urtė, Marta ir Austėja, atsisveikindamos su mažaisiais draugais, pažadėjo sugrįžti. Mergaitės vaikams palinkėjo susapnuoti gražią pasaką ir ją atkurti savo piešiniuose.

Ačiū L/D „Ąžuoliukas“ už šiltą (virtualų) priėmimą, mažiesiems – už aktyvų dalyvavimą, o savanorėms – už prasmingą veiklą per mokinių Rudens atostogas.

Ugdymo karjerai specialistė E. Valaitienė

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content