TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

Sėkmė dainavimo konkurse

2022 m. kovo 31 dieną mokytojos Loretos Stankuvienės dainininkės 4a kl. mokinė Fausta Burškytė ir 6-7 kl. vokalinis ansamblis ,,Mergaičiukės” dalyvavo Joniškio meno mokykloje vykusiame V-ame tarptautiniame vaikų ir jaunimo dainavimo konkurse, skirtame kompozitoriaus Algimanto Raudonikio kūrybai. Konkurse dalyvavo 42 dalyviai iš Vilniaus, Kauno, Kelmės, Rygos, Rietavo, Radviliškio, Telšių, Pakruojo, Akmenės meno ir muzikos mokyklų.

Visi konkurso dalyviai atliko po dvi dainas. Viena jų – privaloma, sukurta A. Raudonikio. Solistus ir ansamblius vertino autoritetinga komisija, vadovaujama Šiaulių valstybinio kamerinio choro ,,Polifonija” meno vadovo Lino Balandžio. Komisijos nariai: Remigijus Adomaitis (Šiaulių ,,Dagilėlio“ dainavimo mokyklos direktorius ir choro vadovas), Regina Marozienė (Šiaulių Sauliaus Sondeckio menų gimnazijos direktorė).

Džiugu, kad ,,Juventos” progimnazijos dainininkai buvo puikiai įvertinti ir tapo savo amžiaus grupės nugalėtojais: solistė Fausta Burškytė laimėjo I-os vietos laureato diplomą ir piniginę premiją už geriausiai padainuotą A. Raudonikio dainą „Laiškas močiutei”; ansamblis ,,Mergaičiukės” laimėjo I – os vietos laureato diplomą ir apdovanojimą – R. Aleknaitės-Bieliauskienės knygą apie A. Raudonikį ,,Žiemgalos dainius“.

Džiaugiuosi puikiu mergaičių pasirodymu ir jų sėkme. Už puikų akompanavimą dėkoju Irinai Tautkuvienei.

Muzikos mokytoja Loreta Stankuvienė

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content