TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

Šiaulių miesto muzikos olimpiada

2024 m. vasario 7 d. „Juventos“ progimnazijoje vyko Šiaulių miesto Muzikos olimpiada, kurioje varžėsi gabūs muzikai 6-12 klasių moksleiviai. Olimpiadoje dalyvavę mokiniai turėjo pademonstruoti muzikos teorijos žinias, gerai solfedžiuoti ir ritmuoti, gebėti gražiai atlikti liaudies ar kompozitoriaus sukurtą lietuvišką dainą bei patys sukurti kompoziciją ir ją atlikti. Užduotys buvo išties nelengvos, reikalaujančios parodyti save kaip dainininką, kūrėją, turintį puikią muzikinę klausą ir geras muzikos teorijos žinias.

Olimpiadoje dalyvavo mokiniai iš Dainų progimnazijos, Romuvos progimnazijos ir Romuvos gimnazijos. „Juventos“ progimnaziją atstovavo 6a kl. mokinės Fausta Burškytė ir Mėta Marija Barzelytė (ruošė mokytoja Ž. Sitnikienė), 7a kl. mokinė Elžbieta Kubeckaitė (ruošė mokytoja Aušra Adomaitienė).

Suskaičiavus rezultatus ELŽBIETA KUBECKAITĖ laimėjo I vietą, FAUSTA BURŠKYTĖ –  II vietą. Abi mokinės kovo 2 d. dalyvaus XII Lietuvos mokinių muzikos olimpiadoje!

Dėkojame mokytojoms Aušrai Adomaitienei ir Živilei Sitnikienei už gerą mokinių parengimą ir linkime didžiausios sėkmės Elžbietai ir Faustai kovo 2 d. atstovaujant „Juventos“ progimnaziją Lietuvos muzikos olimpiadoje.

Direktoriaus pavaduotoja V. Juodpusienė

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content