TAMO DIENYNAS  0667 19366
Kodas Juridinių asmenų registre: 190532139

Šiaulių miesto muzikos olimpiada

2022 m. vasario 8 d. „Juventos“ progimnazijoje vyko Šiaulių miesto Muzikos olimpiada, kurioje varžėsi gabūs muzikai 6-12 klasių moksleiviai. Olimpiadoje dalyvavę mokiniai turėjo pademonstruoti muzikos teorijos žinias, gerai solfedžiuoti ir ritmuoti, gebėti gražiai atlikti liaudies ar kompozitoriaus sukurtą lietuvišką dainą bei patys sukurti kompoziciją ir ją atlikti. Užduotys buvo išties nelengvos, reikalaujančios parodyti save kaip dainininką, kūrėją, turintį puikią muzikinę klausą ir geras muzikos teorijos žinias.

Džiaugiamės ir didžiuojamės muzikos olimpiadoje dalyvavusiu juventiečiu, 6a klasės mokiniu Nagliu Puškunaliu, kuris gerai atliko muzikos teorijos, solfedžiavimo užduotis, gražiai padainavo liaudies dainą ir pagrojo savo kūrybos pjesę saksofonui ir pianinui.

Suskaičiavus rezultatus Naglis laimėjo I vietą ir kovo 5 d. dalyvaus X Lietuvos mokinių muzikos olimpiadoje. Dėkojame mokytojai Gaivai Šimonienei už gerą mokinio parengimą ir linkime didžiausios sėkmės „Juventos“ progimnaziją Lietuvos muzikos olimpiadoje atstovausiančiam Nagliui Puškunaliui.

Direktoriaus pavaduotoja V. Juodpusienė

Šiaulių „Juventos“ progimnazija

Skip to content